Главное меню
Wow kids в Ірпені
  • Категория:
  • Город:
    Ирпень 2020
  • Рейтинг:
    0.0/0

Адреса: м. Ірпінь, вул. Центральна, 20.

Телефон: +380730527737

facebook I instagram

Приміщення : Двоповерхова будівля з новим ремонтом, облаштована всім необхідним для цікавого, комфортного та безпечного навчання Ваших дітей.

Режим дня: з 8:00 до 19:00

Вік : від 1,5 до 14 років

Wow kids зібрали команду талановитих педагогів, щоб розвинути бажання Вашої дитини вчитися. З Wow kids Ваш малюк буде отримувати задоволення від пізнання світу. Тут підбирають «ключик» до серця кожної дитини, навчаючи її в ігровій формі.

Якщо хтось працює на батарейках, то ми працюємо на посмішках ваших малюків.

У центрі діє садочок повного та неповного дня, індивідуальні та групові заняття по секціях, курси для мам. Також є можливість залишити дитину в ігровій кімнаті під наглядом або ж послуга "няня на годину".

У "Wow kids" діє клуб вихідного дня із різноманітніми майстер-класами, вечірками та тематичними святами. А ще у Wow kids можна організувати найоригінальніше день народження "під ключ" із авторськими програмами, яскравим реквізитом, цікавими конкурсами та професійними аніматорами.

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar