Главное меню
Китайська мова в ALPA School
  • Категория:
  • Рейтинг:
    5.0/2

Вивчення китайської мови з її дуже відмінною від української лінгвістичною системою і стилістичними конструкціями дадуть Вашій дитині потужний стимул для інтенсивного загального розвитку.

Заняття проводяться за підручником "Новий практичний курс китайської мови". До підручника додається повний аудіо то відео курс. Кожному учневі матеріал надається в електронному вигляді.

Вартість абонементу (місяць): 350грн - 4 заняття, 600грн - 8 занять.

Тривалість заняття: 60 хвилин.

Пробне заняття безкоштовне!

Розклад занять для дітей (7-9 років):  вівторок, четвер з 17:00 до 18:00.

Розклад занять для дорослих: вівторок, четвер з 19:00 до 20:00.

Для дорослих немає вікових обмежень!

Давайте познайомимося з викладачем)

китайский"Добрий день або 您好! Мене звуть Наталія. Вже понад 4 роки я викладаю китайську мову і мені дуже подобається моя робота .

Вивчення іноземних мов - захоплююче заняття , тим більше китайська мова одна з найцікавіших. Я почала знайомство з китайською мовою в 13 років . Свою освіту я отримала в Китаї в 燕山 大学( Yàn Shān Dà Xúe ). До університету вчила китайську мову в школі 英 桥 学校( Yīng Qiáo Xué Xiào ) .

Всім своїм учням я із задоволенням розповідаю про мову , а також традиції та звичаї Китаю . У роботі користуюсь методом асоціативного запам'ятовування. Навчання проводиться індивідуально і в групах. Рекомендований вік для початку занять - не менше 6 років.

Заняття проводяться в ігровій та напів-ігровий формі. Як для викладача, для мене важливо зробити процес вивчення максимально простим і цікавим для ваших діток. "

Адреса: м.Ірпінь, вул. Чехова 6ж, школа ALPA school  /переглянути на карті/

Телефон: 093 0001109096 0001109099 0001109.

Більше інформаціі про школу на сайті alpaschool.com.ua

ALPA School в Facebook

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar