Главное меню
LimPoPo Camp - «Очевидне неймовірне, подорож у часі».
 • Категория:
 • Город:
  Ирпень
 • Рейтинг:
  3.0/4

Розшукуємо активних дітей, віком від 6 до 12 років, готових до пригод!
LimPoPo Camp – це територія дитячих розваг, нових відкриттів, корисних знань, цікавих знайомств та яскравого літа. Вже з 4-го червня ми розпочнемо подорож по різним епохам, адже цьогорічна тематика «Очевидне неймовірне, подорож у часі».

Методисти LimPoPo підготували нову креативну та розвиваючу програму для справжніх всезнайків, хлопчиків і дівчаток 6-12 років.

Підсумком "Великої подорожі по світу" стане персональний бізнес-проект для кожної команди учасників - створення travel-агентства своєї мрії! В сучасному світі мати підприємницький хист і розуміння побудови суспільства дуже важливо, саме наш табір розповість про виникнення суспільства, які процеси на це впливали та допоможе розкрити потенціал школярів.

Кожен учасник програми:

 • Проведе багато часу на свіжому повітрі, зарядиться сонячною енергією і оптимізмом.
 • Навчиться генерувати власні ідеї на захоплюючих заняттях, буде розвивати креативне мислення і кмітливість за допомогою різних ігор і завдань.
 • Придбає багато нових друзів і зустрінеться зі старими друзями, весело і з користю проведе час у компанії однолітків.
 • Стане розробником travel-агентства своєї мрії.

Як ми даємо знання? Через гру. Велику рольову гру. В ході цієї гри ми не тільки боремося на мечах і ганяємо війська по карті, але і розвиваємо міста, організуємо торгівлю і бізнес, піднімаємо економіку, стикаємося безпосередньо з дипломатією і наслідками вибору. Також кожного дня ми даємо невеличкий історичний матеріал. Наша мета - показати дитині картину часу, цікаво і зрозуміло, не так, як в нудному підручнику. Крім історії ми займаємося творчістю - на весняних / осінніх змінах знімаємо кіно. На літніх ставимо спектакль.

А оскільки влітку окрім навчання, ще потрібно добряче відпочити, LimPoPo підготувало багато веселощів:

 • Різноманітні екскурсії.
 • Походи до парків.
 • Захопливі квести.
 • Активні естафети.
 • Малювання 3D ручкою.
 • Цікаві майстер-класи (гра на музичних інструментах, lego конструювання).
 • Перегляд тематичних мультфільмів в кінозалі.
 • Підготовка виступів для батьківського дня.


УВАГА! Можливо саме в LimPoPo Camp, зародиться нова епоха, яка стане самим яскравим спогадом з дитинства. Отже, відправляємось 4-го червня,

координати м.Ірпінь, вул.Пушкінська, 62-Г.

Не втрачай можливості та приєднуйся до нас, адже Школа-Сад Limpopo – це злітна смуга на шляху до успіху.
Детальна інформація та запис: 066-348-19-48, 098-158-46-94

 

LimPoPo Camp в м.Буча, запрошує дітей віком 6-8 років у подорож загадковими островами.

Подорож – це найкращий спосіб, щоб провести свої канікули. Важко знайти людину, яка не любить мандрувати, саме тому ми вирішили присвятити наш табір цій тематиці. Впродовж всього літа ми запланували 6 турів по самим загадковим островам нашої планети. Запрошуємо дітей стати мандрівниками, відкривачами і творцями живих історій!

Кожен день - новий острів!
Кожен тиждень – нове відкриття!
Кожна нова зміна - нові пригоди!

LimPoPo Camp надає можливість відчути унікальність кожного острова, його культуру та побут. Хлопці та дівчата дізнаються багато цікавого і неймовірного, закріплять тематику зміни англійською мовою, проявлять свої творчі здібності, ініціативність та лідерські якості.

Структура змін:
Заходи - тематичні дискотеки, танцювальні батли, фестивалі та ярмарки, спортивні змагання і багато іншого. Постановки всіх заходів продумані таким чином, щоб всі діти без винятку брали активну участь від створення (задумка сценарію, репетиції) до фінального концерту (для всіх дітей знайдеться своя роль).

Ігри - на командоутворення, на згуртування колективу, на виявлення лідерських здібностей, бізнес-тренінги і ще багато всього цікавого. Невід'ємною частиною активних ігор є настільні ігри. Всю зміну працюватиме секція настільних ігор, в перервах між заходами і в тиху годину хлопці та дівчата без проблем зможуть себе зайняти.

Екскурсії - на кожній зміні запланована одна виїзна екскурсія (яка тісно переплітається з тематикою зміни).

Англійська мова - в кожну зміну входять шість занять англійської мови. Кожне заняття буде проходити в "дусі" зміни. На занятті діти будуть співати, обговорювати, а також підготують міні-спектакль, і все це англійською мовою.

Творчі майстер-класи - щодня дітлахи матимуть можливість проявити свої творчі нахили в різноманітних майстер-класах. Діти працюватимуть із кольоровою сіллю, робитимуть чудові аплікації з різними матеріалами, пластиліном, тістом, пластиком, бісером, тканиною, нитками тощо, - тобто неабияк розвинуть свої творчі здібності. Всі вироби діти зможуть забрати додому, на пам'ять про чудово проведений час в таборі.

Фішки табору LimPoPo:

 • Тематичні зміни - дають можливість повністю зануритися в пропоновану тематику, дізнатися багато нового про різні культури, розширити свій кругозір і ерудицію.

 • В нашому таборі є своя валюта «ЛіМПи» - за свої заслуги і перемоги команд в конкурсах діти отримують ЛіМПи. В кінці зміни на накопичену валюту діти зможуть купити різноманітні сувеніри та вироби на табірній ярмарці.

 • Ігри - ми не просто будемо грати з дітьми в «Квача» або «Піонерболл», кожна наша гра несе певну мету, навик, який ми пропонуємо дітям придбати в даній грі. Навички, які ми будемо розвивати в дітях:

- Співіснування - знайомство, спілкування, комунікація.
- Ігри на групування з елементами командоутворення;
- Презентація себе - робота над собою, презентація кращого, що є у мене;
- Здоровий дух - не витрачаємо час на планшети і телефони, приділяємо увагу здоров'ю.

Кожна дитина в нашому таборі буде відчувати, що результати його діяльності: високі, цінні, гідні! У кінці зміни всі участники отримають на пам'ять фото / відео звіт про прожите життя в таборі - наші вожаті зніматимуть, і фотографуватимуть протягом кожного дня найяскравіші та найцікавіші моменти, групові знімки, вечірні заходи, активності...

Адреса: м.Буча, вул.Бориса Гмирі, 11-А
Замовити путівку можна за тел: (066) 348-19-48, (098) 158-46-94

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar