Главное меню
"Прадльонка", або група продовженого дня в Андерсен
  • Категория:
  • Город:
    Ворзель 2019
  • Рейтинг:
    0.0/0

Прадльонка, або група продовженого дня в школі.

Початкова школа - Наступний етап у розвитку дитини - круто!!! І ми - батьки - як завжди, хочемо дати своїй дитині, як омога більше, адже зараз дуже важливо закласти певний фундамент майбутньої особистості розумово, фізично і морально. І для цього нам потрібно багато всього, а особливо потрібен час, якого нам дуже не вистачає з нашим швидким ритмом життя.

Саме тому Андерсен 2.0 відкриває групу продовженого дня в своєму саду. Відкриває, тому що розуміє що зможе зробити це цікаво і якісно.

Отже, що це буде?

По-перше, заберуть Вашу дитину на люксовому автомобілі і безпечно привезуть у садок.

Потім пообідають і трохи відпочинуть)

Потім зроблять домашнє завдання і відвідають всі гуртки що потрібні дитині. На вибір можна вибрати три направлення серед: хореографія, йога, капоейра, плавання, англійська мова, рукоділля, майстрування. Обрані гуртки можна буде змінити, адже може так статися, що, наприклад, плавання «не зайшло» малюку - тоді можна спробувати щось інше))

Це все є на базі садочків Андерсен, уявляєте?)) І Вам не потрібно нічим перейматися, водити по гуртках, робити домашнє завдання, а головне періодично примушувати дитину, а саме так у Вас і відбувається в житті))) Тут самі все зроблять, а Ви заберете ввечері задоволеного і трохи втомленого малого і будете витрачати час з дітьми на приємне спілкування та прогулянки. Правда круто?)

Ворзель. переулок Ворзельский 24 (по карте легче забивать Киевская 26 - наш дом следующий); 073-045-22-26

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar