Главное меню
Школа ThinkGlobal Irpin
 • Категория:
 • Город:
  Ирпень 2019
 • Рейтинг:
  0.0/0

Частная школа ThinkGlobal Irpin

+38 093 388 70 92

Сайт: http://thinkglobal.xyz/

Facebook: https://www.facebook.com/ThinkGlobalIrpin

Instagram: https://www.instagram.com/thinkglobal_irpin

ThinkGlobal — мережа інноваційних шкіл, які є простором для глобальних освітніх змін і розвитку освіти в Україні.

Школа навчає студентів* не лише академічним знанням, але й актуальним моделям успішності, практичним навичкам і вмінням, які відповідають сучасним викликам глобального світу. Головна мета школи — виховання студентів із управлінським і творчим типом мислення.

*Студентами ми називаємо всіх наших «школярів» із першого класу, бо навіть такі дрібниці допомагають виховувати особисту відповідальність, необхідну в сучасному світі.

Розвиток мережі розпочався із запуску першого класу 2016 року. Зараз у мережі 23 школи (а з 1 вересня 2019 року буде щонайменше на 7 більше) і більше 1000 студентів. Щороку відкриваються нові школи, збільшується кількість студентів і класів.

Засновник мережі ThinkGlobal Богдан Олександрук в освітній бізнес прийшов у серпні 2016 року. До того він більше 15 років керував IT компаніями. Мабуть, тому тут активно використовують IT технології — як в учбовому процесі, так і в управлінні школою.

У першу чергу, ThinkGlobal — це вчителі нової формації, академічна команда, яка розробляє учбові матеріали та викладає у школах. Ця команда налічує більше 50 людей, які об’єднується в 11 кафедр. За перші 2,5 роки роботи мережі у розробку навчальних програм інвестували більше 4 мільйонів гривень.

Головна особливість ThinkGlobal — мережевість. Завдяки постійному обміну інформацією між школам, академічними та управлінськими командами, загальним стандартам і IT технологіям мережа дуже швидко отримує новий досвід і втілює найкращі практики. Ми більше схожі на IT компанію, яка займається освітою, ніж на класичну школу.

Можна багато розповідати про школу. Але, мабуть, найпоказовішим буде приклад найсуворішого покарання, яке існує у школі за недотримання дисципліни (кожен клас протягом перших двох тижнів навчального року розробляє свої правила) — заборона на відвідування школи.

Більше інформації у відео

ThinkGlobal Irpin’ — школа повного дня. Стандартний день триває 08:00 - 15:00, подовжений день із 08:00-19:00

Розмір навчальної групи: до 15 дітей в класі

На 2019-2020 навчальний рік оголошено набір

 • Preschool (підготовка до школи) для дітей 5-6 років
 • 1-5 клас

 

7 особливостей навчання у школах ThinkGlobal:

 1. Уроки: відкриті задачі, проблемно-орієнтоване навчання, досвідні вправи (experiential exercises), робота з кейсами (case method) як індивідуально, так і в малих навчальних групах (teamwork), дослідження рольових моделей (історії успіху відомих людей).
 2. Навчальні курси: сучасні та орієнтовані на потреби майбутнього.
 3. Система оцінювання: гейміфікована та цікава для дітей. Основні елементи XP = eхperience points (можна отримати на уроках, за виконання проектів, завдань…), HP = health points (бали за дотримання загальних шкільних правил і правил, які створюються класом), Caps = додаткові «бейджі» за особливі досягнення. Протягом року можна збирати бали, колекції кепсів (а можна ще й обмінюватися з іншими студентами) та обмінювати їх на різні заохочувальні призи. Можна збирати цілий рік, а у травні обміняти на суттєві призи, наприклад, гіроскутер чи планшет.
 4. Домашні завдання. У ThinkGlobal ми закріплюємо вивчену тему на уроках, під час самостійної чи групової роботи у школі. Домашнє завдання має формат проектно-дослідницької діяльності, яка стимулює спільну активність із батьками.
 5. Викладачі. Із сучасним мисленням і бажанням змінювати світ на краще. Кожен рік вони проходять програму підвищення кваліфікації. Двічі на рік — обов’язкову атестацію. При прийомі на роботу вчитель проходить програму підготовки протягом 200 годин згідно зі стандартами та підходами ThinkGlobal.
 6. Індивідуальна стратегія розвитку для кожного студента. У кожного студента є ментор (зазвичай один із профільних викладачів, який пройшов відповідну підготовку). Ментор створює для студента індивідуальний навчальний план, допомагає дотримуватись і/або корегувати його. План враховує індивідуальні інтереси та можливості студента, корелюється із загальним учбовим планом, дає можливість студенту глибше зануритись у теми, які цікаві саме йому.
 7. Перемоги: постійна участь як у внутрішньошкільних змаганнях (ярмарки, фестивалі, спортивні змагання, челенджі, естафети, турніри та ін.), так і міських, всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, конкурсах і змаганнях.
 8. Мережа шкіл ThinkGlobal має ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти). Наші випускники отримують документи державного зразка

Директор: Швед-Гірняк Валентина https://www.facebook.com/valya.shved

 

Вартість навчання у школі ThinkGlobal Irpin за рік (10 місяців)

вересень–червень 2019/2020

 • Вступний внесок 1–5 клас - 12 750 грн
 • Preschool - 10 200 грн/міс
 • Стандартний день  1–5 клас (08:00 - 15:00) - 10 200 грн/міс
 • Подовжений день 1–5 клас (08:00-19:00) Включає гурткову частину - Уточнюються

 

У вартість навчання входять сезонні фрукти і снеки. Обіди є додатковою опцією за бажанням батьків і сплачуються окремо (годує кейтерингова компанія).

Існують знижки на навчання другої дитини з родини та за умови річної сплати.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar