Главное меню
Афіша театру "Руда Ворона" на лютий

10 лютого об 11:00

Івасик - Телесик (музична моновистава-гра)

Дошкільний вік називають віком казок. Слухаючи казку, малюк вирішує для себе, якусь важливу проблему - і це рішення потім відгукнеться в його дорослому житті ... відгукнеться проявом доброти, умінням прощати, сміливістю в прийнятті рішень, вдячністю...
Івасик Телесик - українська народна казка. Довгоочікуваний синочок, чудовий хлопчик, маленький помічник своїх батьків потрапив в біду. Страшна Змія обманом викрала його з човна на озері. Але врятуватися Івасику Телесику допомогла його кмітливість і добрий Гусеня.
Справжні народні казки є душевним хлібом для дитини! І коли вони не читаються, а глибоко відчуваються душею нашої казкарки Юлії, тоді казка оживає...!

Запрошуємо діток від 2-х років з батьками!

24 лютого о 10:30 та о 12:30

Суниця під снігом (японська інтерактивна казка)

Ця фантастична казка про те, як мачуха послала свою пасербицю взимку за суницею. Перший раз Чарівний Дух допоміг бідній дівчині, але в другий раз, коли мачуха послала пасербицю за ліловою суницею, Дух вирішив мачуху провчити...
Казка «Суниця під снігом» - наповнена по-справжньому особливою атмосферою. Вона відображає неймовірну повагу до світу рослин та тварин. Герої нерозривно зв’язані з навколишньою природою та живуть в гармонії з нею. В дуже простій та зрозумілій формі ця історія допоможе дітям зрозуміти вірні представлення про те, що таке добро і зло.

Японська культура манить та заворожує. Створюючи виставу ми прагнули не тільки здивувати маленьких глядачів, але й подарувати їм частинку східної культури. Працюючи над характерами та образами казки, ми намагалися точно передати східний колорит.
Дітей чекає: цікаві ляльки, загадкова історія, японські хоку, майстерка, рухливі ігри, танець з віялами, подарунки.

Вистава рекомендована для сімейного перегляду.

Сімейний квиток (1 дитинка + 1 дорослий) коштує 200 грн.

Замовляйте квитки: 050-387-91-48098-772-30-86

Адреса: м.Ірпінь, вул.Соборна, 169-А (зупинка Мінеральна)

FacebookРудаВорона

 

Популярные темы

15.03.2019, 16:24
Безкоштовні пробні заняття SmartUm" в Ірпені
12.03.2019, 16:13
Студия танца "АРАБЕСК" открыта в центре г. Ирпень
28.02.2019, 15:07
Школа Хеппі Ленд в Ірпені розпочинає набір в 1- 3 класи
24.02.2019, 12:30
Афіша театру "Руда Ворона" на лютий
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar