Главное меню
Malina Kids' Primary - приватна школа в Ірпені

Про яку ШКОЛУ ви мрієте?

Так, ми знаємо, що ви вже напевне обрали школу для своєї дитини. Навчальний рік за тиждень, годі думати. Он і портфель чекає у куточку, повен новенької канцелярії.

АЛЕ! Всяке буває)) І раптом ви досі мрієте не просто про школу для дитини, де її навчать сидіти рівненько, піднімати руку для відповіді, читати, писати і рахувати.

А про таку ШКОЛУ, де дитина буде щасливою.

І крім таблички множення й правил пунктуації, вона навчиться говорити про свої почуття, вільно виражати власні думки, мислити творчо й нестандартно. Де кожен учень перебуватиме в атмосфері психологічного комфорту, відчуватиме до себе увагу.

Можливо ви мрієте про таку школу, куди дітям хочеться бігти кожного ранку – тому що там класні вчителі, класи зі стильним дизайном і величезна зелена територія навкруги, де так весело гасати на перервах. А ви у цей час були б абсолютно спокійні, знаючи, що територія ця закрита, безпечна, у тихому районі з чистим повітрям.

А можливо, ви мрієте про таку школу, де кожна дитина може творчо проявити себе, і після уроків має необмежені можливості для творчого пошуку: малювання, театр, конструювання, різноманітні арт- і спортивні хаби для повного занурення у світ свого захоплення.

Ви точно мрієте про те, щоб ваш синок чи донечка вільно володіли англійською, і от би всі уроки хоча раз на тиждень викладалися англійською...Адже це зовсім інший рівень знань і адаптації до мовного середовища.

І харчування щоб смачне, корисне, не привозне, а зі своєї сучасно обладнаної кухні. І ліцензія щоб була, куди ж без неї?))

Мрії та й годі...

Хоча...
Завітайте на вул. Київську 66, Б, Ірпінь

Там з-за красивого паркану визирає триповерховий будинок школи “Malina Kids Primary”.
У вас є цілий тиждень, щоб усі ці мрії стали реальністю!

Телефонуйте +3 8096 186 83 86

Залишилося 3 місця у 1 класі! Набираємо також 2 і 3 класи.

Популярные темы

19.10.2019, 19:32
Безкоштовна адаптація в садочку Funkids
19.10.2019, 11:00
TTEA - II Международный форум мирового образования
12.10.2019, 11:00
Відкриття філіалу Сонях Клуб в Ірпені
30.09.2019, 20:37
Riviera dance studio обьявляет набор на новый учебный год!
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar