Главное меню
Школа нового покоління "Papaya"
Лучший способ быть в курсе интересных мероприятий мобильное приложение Irpin kids или telegram канал Irpin kids

Школа Papaya – це загальноосвітня школа нового формату. Це вільний простір, де реалізується запит дитини на пізнання себе та оточуючого світу.

Ми створюємо середовище, в якому діти мислять, уявляють, роблять самі, висловлюють свої думки, грають розвиваються творчо, реалізують свої бажання та захоплення, отримують корисні навички, вчаться домовлятися та діяти спільно, та головне – радіють своїм досягненням та залишаються зацікавленими вчитися.

Ми створюємо умови для гармонійного розвитку дитини, пізнання себе і розуміння інших, пізнання світу, розкриття потенціалу, інтересу до навчання та формування навиків самонавчання, здатності мислити і самостійно діяти, самостійно навчатись та вдосконалюватись, мотивуючи себе.

Наша мета: створення щасливого освітнього простору та атмосфери радості для розвитку дитини і розкриття її творчого потенціалу.

Основне завдання: створення школи, яку б діти закінчували, усвідомлюючи свої таланти і здібності, цілі і мрії, шляхи для їх досягнення у прагненні стати тими, ким вони хочуть бути.

Якщо ваші діти: не хочуть навчатись у звичайній школі, бо там нецікаво; хочуть розвивати свою природну радість пізнання; навчаються за екстернатною формою навчання;

Якщо ви батьки, які: розуміють, що наші державні школи не тільки не дають потрібних навиків для життя дитині, але і вбивають бажання та зацікавленість до навчання; обирають право на свободу вибору в освіті своєї дитини; шукають можливості забезпечити гармонійний розвиток своїй дитині; прагнуть бачити щасливі очі своєї дитини на шляху її зростання; ... запрошуємо вас до школи Papaya.

Процес навчання – це не наказ вчителя, а ініціатива та діяльність дитини під його керівництвом. В центрі уваги стоїть особистість учня з її духовним, інтелектуальним, фізичним та творчим потенціалом. Наша ціль – реалізація пізнавального запиту дитини та її особистий розвиток.


Школа знаходитиметься за адресою: м.Iрпiнь, вул. Жовтнева, 120.


Діти можуть перебувати у школі з 8 ранку до 19 години.

Навчання проводитиметься з 9.30 до 16.00.

Вартість навчання становить 3500 грн та 3000 грн вступний внесок.

За усіма питаннями телефонуйте, будь ласка, 063 2313131 або 067 9354248.


Більше інформації на сайті: papaya.kiev.ua, або на фб: facebook.com/school.papaya

Обсудите эту новость в наших сообществах в facebook, telegram, viber

Популярные темы

24.06.2022, 20:50
«Шкодний дворик», що у Бучі запрошує малюків від двох років
24.06.2022, 20:30
PEPPI HOUSE ВІДКРИВАЄТЬСЯ!!!
11.02.2022, 14:15
В Академії ШАГ Ірпінь запускають новий курс для комплексного розвитку школярів X-Lab
30.12.2021, 15:09
Афіша новорічних заходів в Ірпені, Бучі та регіоні
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar