Главное меню
Дитячий англомовний еко-садочок "LimPoPo"
  • Категория:
  • Автор:
    LimPoPo
  • Рейтинг:
    4.0/4

Дитячий англомовний еко-садочок "LimPoPo" запустив свою унікальну програму в м.Буча.

В чому особливість нашого садочку? Ми не лише зануримо вашу дитину в еко-казку, але й поступово навчимо її спілкуватись англійською мовою в побуті. Що це таке? Окрім щоденних занять англійської мови, ми будемо всі режимні моменти озвучувати англійською мовою:
«Kids, let's go to have breakfast» (дітки, пішли снідати), «Open the door» (відкрийте двері), «First we’ll wash our hands» (спочатку помиємо руки), «It's water» та інше.

По п’ятницям буде проводитись «Magic English Theatre» (середня та старша групи) - підготовка маленьких театральних сценок англійською мовою, які згодом будуть продемонстровані батькам. Театр англійською – це один із сучасних методів ефективного та швидкого вивчення мови! Нові проекти «Еко-світ» та «Придумай Еко-Казку» -направлені на розвиток еко-свідомості у діток.
Ми навчимо вашу малечу:
- Правильно сортувати сміття
- Економити електроенергію, воду, тепло
- Що їсти корисно, а що шкідливо? Де мешкають вітаміни та мінерали?
- Правилам дорожнього руху та інше.
Реалізація міні-проектів в ігровій формі:
- Зробити і розвісити годівниці з вторинної сировини
- Посадити дерево, кущ та квіти та доглядати за ними
- Різноманітні екскурсії
- ЕКО-КАЗКИ
- Еко-казка — це унікальний метод виховання.

Ученими доведено, що через емоційну взаємодію з образами діти засвоюють певні знання й уявлення, виробляють конкретні судження, формулюють особистісні умовисновки.
С. Русова, В.Сухомлинський («Мої друзі-дерева», «Співучі комахи») високо оцінювали роль казок у вихованні та розвитку особистості дитини. Сучасні автори Л. Бірюк, А. Богуш, Л. Таллер, Л. Фесенко, вивчали можливості використання казок у процесі розвитку мовлення дітей. Є. Сизова, Т. Шуйська використовували казки в логопедичній роботі з дітьми.
Психологи О. Запорожець, К. Крутій, Н. Маковецька, висвітлювали можливості використання казки з метою впливу на психічну сферу особистості дошкільника.
- Придумай Еко-Казку» - це авторські казки, які будуть придумані та нафантазовані самими дітьми, ретельно записані в ЕКО-ЗБІРКИ нашими педагогами. Діти будуть не лише придумувати, а й малювати свої власні казки!
 

Окрім нових проектів, будуть проводитись заняття:
- Ранній розвиток
- Загальний розвиток
- Підготовка до школи
- Монтессорі
- Конструювання
- Графомоторика
- Казкотерапія
- Етика/Естетика
- Музика/Хореографія
- Baby- Fitness
- Творчість/Мастер-Шеф

Наші педагоги регулярно відвідують семінари-практикуми та педагогічні конференції, вивчають та використовують самі дієві та новітні методи навчання, розробляють і шиють авторські наочні матеріали!
Безпечність
Наш заклад оснащений пожежною сигналізацією, тривожною кнопкою та відео наглядом.

Окреме приміщення площею 500м, сучасний дизайнерський ремонт, кабінети оснащені новітніми гаджетами і матеріалами для розвитку дитини. Своя власна територія, вхід до якої здійснюється тільки за перепустками.

Комфортний дитячий майданчик, облаштований великою кількістю дитячих тренажерів, батутом і різноманітними гойдалками. Наші площадки огорожені, тому жодний посторонній не зможе туди потрапити.

В садочку працює власний кухар, 4-х разове харчування. Після смачного обіду діти відпочивають з 13:00 до 15:00

Заняття які входять у вартість:

- Англійська мова - Ранній розвиток - Еко-світ - Загальний розвиток - Підготовка до школи - Монтессорі - Конструювання - Графомоторика - Казкотерапія - Етика/Естетика - Музика/Хореографія - Baby- Fitness - Хортинг - Творчість/Мастер-Шеф

Вартість послуги в місяц без харчування (повний день): 700 грн/міс, 3 міс - 8265 грн/міс, 6 міс - 7830 грн/міс, 9 міс - 7400 грн/міс.

Вартість харчування - 65 грн. / в день. Вступний внесок відсутній. Міні-садок з 8:00 до 13:00

Детальныше про садочок http://limpopo-club.kiev.ua/ua/bucha/

м.Буча, вул.Бориса Гмирі, 11-А

Телефон: 097-176-72-11

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar