Главное меню
Дитячий садок PEPPI HOUSE в Ірпені
 • Категория:
 • Город:
  Ирпень 2018
 • Рейтинг:
  4.0/13

Телефон:   (098) 6403449

Адреса:   Ірпінь, вул. Лісова, район Центрального парку

Історія

PEPPI HOUSE заснований мамами-педагогами для своїх дітей.

Тут важливим є виховання цільної та незалежної особистості, яка почуває себе комфортно, спілкуючись як з дітьми, так і з дорослими на рівних. Тому тут дуже уважно підбирається кожен Спеціаліст, якого навчають своїм методикам та мистецтву роботи з дітками.

Діти, які виросли разом з садочком - найкращий показник роботи та гордість педагогів!

Приміщення

PEPPI HOUSE розміщенний в приватному трьохповерховому будинку.

Кожна група розміщена на окремому поверсі, площею 100 кв.м. Великі, просторі та світлі кімнати. М'які і теплі кольори інтер'єру, дизайн в екостилі створюють прекрасну атмосферу для розвитку.

Чистота та дотримання гігієни:

 • приміщення прибирається щодня з застосуванням дезинфікуючих засобів
 • проводиться кварцування та провітрювання
 • індивідуальні рушнички для рук та пляшечки для пиття
 • кожне приміщення обладнане термометром та гігрометром для підтримання оптимальних показників температури та вологості повітря

Територія

Територія PEPPI HOUSE - просто мрія кожної дитини:

 •  велика зелена територія з павільонами
 •  вуличне ігрове обладнання: батути, гамачки, гойдалки, скалодром, гірка, спорткомплекс для найменших та пісочниці

Саме тому діти тут обожнюють прогулянки за будь-якої погоди, а гуляють у садочку багато! Адже програма розроблена з урахуванням вуличних активностей та занять.

 

Режим дня

8:00 - 20:00

Заповненність

Максимальна кількість діток у групі - 15. 

Вік

PEPPI HOUSE приймає діток віком від 2,5 років Для діток від 5 років працює группа підготовки до школи з поглибленим вивченням англійської мови.

Харчування

Враховуються будь-які потреби дитини та побажання батьків.

Здоров'я

В PEPPI HOUSE існує своя практика по хворобам, з якою батьки ознайомлюються при вступі.

Кварцування, провітрювання, дотримання особистої гігієни, обов'язкові щоденні прибирання з застосуванням дезинфекторів - все це допомагає зупиняти поширення вірусів. Для укріплення дитячого здоров'я діти багато гуляють, щодня п'ють імуноукріплюючі трав'яні чаї та харчуються виключно здоровою їжею.

Особливості

Садочок працює за Міжнародною програмою Inquiry Based Learning, яка включає 3-4 великі теми на рік. Всі ці теми є трансдисциплінарними, тобто проходять через майже всі заняття. Між темами Спеціалісти проводять тестування за віковими чек-листами, які дають змогу батькам бачити розвиток дитини згідно вікових норм.

Програма, розроблена методистом садочку, включає повний комплекс послуг для розвитку дитини, виходячи з її потреб.

Послуги, які надає PEPPI HOUSE:

 • Англомовна програма у першій половини дня з повним зануренням
 • Indoor Circle, Outdoor Circle, Grammar, Logic Games, Floor Activities
 • Акторська майстерність і театральна логопедія
 • Хореографія
 • Кулінарія
 • Підготовка до школи
 • Заняття з раннього розвитку та сенсорики
 • Прогулянки мінімум 3 години щодня

Головне про садочок

ДІТИ У PEPPI HOUSE ГОВОРЯТЬ АНГЛІЙСЬКОЮ

Ваш малюк може освоїти англійську мову лише за декілька місяців. Методика повного занурення дає 100% результат.

Як це працює? Спочатку дитина починає розуміти побутову англійську і реагувати на ситуації. Далі словниковий запас малюка поповнюється окремими словами та фразами. На останньому етапі при спілкуванні використовуються фрази, висловлюється власна думка - англійською:)

Перевірено - діти говорять англійською!

Ви можете записатися на екскурсію , щоб отримати відповіді на всі  питання і особисто переконатися в тому, що PEPPI HOUSE - найкраще місце для Вашого малюка.

   

Приєднуйтесь у  соцмережах

instagram: peppi.house

fb: peppi.house

 

8 комментариев Добавить комментарий
avatar
1 Галина Лавриненко • 12:07, 14.12.2017
Всем привет, хочу поделиться впечатлениями от садика. 
Очень довольна количеством часов занятий на англ языке, результат на лицо.
Воспитатели любят деток и это очень видно. 
Деток учат находить общий язык с другими малышами, при этом не угнетая индивидуальность.
Много делают ручками, поделки всякие и тд.
Супер-опция - кулинария по пятницам, где детки принимают активное участие в приготовлении разных вкусностей. 
Тхеквондо - круто..

В основном довольны!
avatar
2 Inna Bielianska • 12:45, 14.12.2017
По сравнению с предыдущим садиком, Мыколка оказался садиком мечты. Ребёнок счастлив, питание отличное и замечательный уровень развития. Спасибо.
avatar
3 Oskana Klimenko • 14:53, 18.12.2017
В нас це перший садок, і змінювати не збираємось! Філософія садочку не просто на словах, а у всіх сферах роботи групи. Діти вчаться граючись і відповідно до потреб свого віку, ніхто не форсує розвиток, але дають всі необхідні умови, щоб навики та вміння набувалися поступово та природньо. Доні майже 4, і вона співає вдома пісеньки англійською, і часом цією ж мовою ставить питання оточуючим. Дитина впевнена в собі, і я вірю це тому, що відчуває любов і розуміння, як вдома, так і в садку. Дякуємо що ви є!
avatar
4 Oksana Omelchenko • 22:45, 18.12.2017
Ходимо в садочок Миколка Mini Garden з 3,2 років. Садочок вибирали не довго, оскільки ходили в Миколку на розвиваючі занняття, бачили доброзичливу атмосферу та професійність працівників, вирішили спробувати саме в цей садочок. Адаптацію пройшли легко. Великим плюсом також є щоденне вивчення англійської мови. За короткий час відвідування садочку ми знаємо чимало англійських слів.  Садочком ми задоволені, завжди рекомендую його своїм знайомим.
avatar
5 Julia Zhavoronkova • 15:34, 19.12.2017
Детским садом очень довольны. Последнее время ребёнка трудно забрать из сада, не хочет уходить и это показатель для меня. Хорошая атмосфера, грамотный профессиональный подход воспитателей к детям, английский каждый день, музыкальные занятия... нам все нравится, спасибо.
avatar
6 Maria Zdrak • 01:13, 20.12.2017
Это наш 3й сад в силу обстоятельств (переезды). И он оказался лучшим! Плюсы: большой загородный дом в лесу- дети все время на свежем воздухе, что отлично влияет на развитие из иммунитета. Дом большой, просторный, постоянно убирается и проветривается. Английский каждый день с полным погружением и на очень высоком уровне. Преподаватели подобраны калифицированные и личностно очень приятные, с заботой относящиеся к деткам. Методист- Люда- это просто наша Любовь!))) второй язык -украинский- тоже качественный, нет педагогов разговаривающих на суржике. Свой повар, который готовит очень вкусно. ( все время слышу похвалу от дочки). Отличная обучающая программа, способствующая всестороннему развитию ребёнка, развитию его критического мышления и учитывающая его особенности развития и восприятия. Приятные собственники сада- открытые к извинениям, отзывам родииелей и все время улучшающие услуги сада. Мой ребёнок бежит в садик и все время рассказывает о своих интересных занятиях. Из минусов- не могу даже одного написать. Да, и такое бывает smile Очень рада, что мы в Миколке!
avatar
7 Ekaterina Kantemir • 09:12, 20.12.2017
Впервые пишу о садике,не потому что мы в них не ходили,а потому что есть искреннее желание кому то помочь с выбором) самое главное,что сын с удовольствием бежит в сад!!а это основной критерий того,что к нему там относятся с теплотой. Первые улучшения,я увидела уже через несколько дней посещения(он убрал за собой посуду после еды)через месяц считает на английском до 10,есть тхэквондо
avatar
8 Юлия Марченко • 10:44, 11.07.2018
Второй год подряд наша доченька посещает летний лагерь " Миколка" и Мы в полном восторге! В первый раз нашли этот замечательный лагерь/детский сад через Интернет и по отзывам, и очень рады, что из всего разнообразия частных детских учреждений пришли именно в "Миколку" : природа, сосны, трава, дерево, эко-стиль, индивидуальный подход к ребёнку, активные развивающие игры на английском, разнообразные интересные занятия, уроки кулинарии, большую часть времени детки занимаются на улице, при любой погоде, что так важно для здоровья деток! Каждое утро с улыбкой и радостью дочка идёт в лагерь! Каждый день положительные эмоции и рассказы про то, как прошёл день! Дочка счастлива, познает много интересного и нового, желание ходить каждый день! Да ещё и фото-видео отчёты о том, как проводят день детки, от воспитателей и администрации! Спасибо Вам большое, что Вы есть в Ирпене!))))
avatar