Главное меню
Центр раннього розвитку Savvy kids
  • Категория:
  • Город:
    Ирпень 2019
  • Автор:
    Savvy Kids Club
  • Рейтинг:
    3.6/7

Ми багато працюємо над створенням психологічно здорової атмосфери в Центрі
І нам це вдається 
Наші дітки задоволені, спокійні та мають змогу розвиватися в гарних умовах. Окрім основних занять, що проводяться в Центрі, ми навчаємо дітей поваги, толерантності, моралі, критичного мислення та розвиваємо емоційний інтелект А це все - найголовніші навички 21 століття. 

Групи: до 14 діток

Вік: з 2,5 років

Директор: Вікторія. 11 років працює з дошкільнятами. Має дві вищі освіти (педагогічну та психологічну). Працюючи з дітьми, консультує їх батьків. Це допомагає у розумінні потреб малюків та налагодженні правильного емоційного контакту.

Вартість: від 4000 грн/міс

м. Ірпінь, ЖК «Rich town», вул. Західна 12

savvy-club.com.ua

Телефон: 093 803 29 37

Instagram savvykidsclub Центр розвитку в Ірпені

Facebook - Центр раннього розвитку "Savvy kids club"

  

 

avatar
1 taniastas01 • 21:55, 22.07.2017
Це що за бредятіна??? Садочок з встановленою ціною, з першим внеском ( це взагалі офіційно)???та ще й обід в лоточках з собою???? Якщо є ціна за послуги садочка то про який благодійний внесок іде мова????Ви що з глузду з'їхали?? А де санітарні норми. А як ви маєте відповідати потім якщо хтось отруїться??? Хто взагалі дає дозвіл на такі садочки це взагалі ні в які рамки не входить. Дебілізм!!!!!
avatar
2 viksjane • 18:01, 23.07.2017
Дякую, що звернули увагу на такі важливі питання. Багато кому було б цікаво, але чомусь не питають:)
Savvy-садок заснований у 2016 році як садок сімейного типу. Всі кошти від батьків витрачаються на діток та їх розвиток. У садочку витримані всі норми для комфорту діток. Прибирання та кварцування приміщення проводиться 2 рази на день (зранку і ввечері).
Разом із батьківським комітетом ми вирішили, що давати діткам обід з дому - це економно та більш безпечно:)
Savvy - це сучасний садок, основанний на індивідуальному підході до кожного малюка.
Кожна сім'я вибирає для своєї дитини садок згідно своїх переваг. Ми прислуховуємось до побажання кожного! Наші батьки та дітки задоволені, а це ж найголовніше ❤️
Адже, метою садочку є гармонійно розвинена та психологічно здорова дитина
avatar
3 pod_pricelom • 22:51, 29.07.2017
Первый комментарий вообще убивает. Человек критикует ещё не видев и не зная. Я в этом саду не была, но так остро и некрасиво высказывать какое право Вы имеете? Откройте свой сад. Вы своих детей тоже таким выражением учите!?
avatar