Главное меню
Гуртки для дітей у садочку "КульБабочка"
 • Категория:
 • Город:
  Буча
 • Рейтинг:
  0.0/0

Дитячий садок «КульБабочка» запрошує маленьких діток відвідати гуртки!

Лікувально-оздоровча фізкультура

На превеликий жаль, навіть маленькі діти не застраховані від проблем з хребтом, поганої постави, тому що сучасні малюки все більше часу проводять з батьками вдома біля телевізора або за телефоном і планшетом в руках. А такий образ життя неодмінно позначиться на стані опорно-рухового апарату дитини.

Але якщо дорослим проблематично виправити викривлення хребта, у дітей це все можливо за допомогою ЛФК. Це лікувальна фізкультура, яка компенсує недолік рухової активності.

Вівторок – 17-00 (діти віком від 2 до 7 років) – 60 грн. одне заняття/ абонемент - 400 грн. ( 8 занять)

Карате

Карате — японське бойове мистецтво, що вчить мислити, аналізувати та діяти, вчить опановувати страх, гідно долати перешкоди та створювати гармонійні стосунки з оточуючим світом. Це система, що дає можливість вдосконалюватися, оздоровлюватися, розвивати силу, витривалість та гнучкість.

Програма органічно поєднує фізичну, психологічну, інтелектуальну, спортивну та патріотичну складові розвитку. Це шлях наполегливих тренувань, який веде до вдосконалення тіла, розуму та духовного розвитку.

Вартість одного заняття 60 грн./ абонемент 8 занять - 450 грн. (за необхідністю можливо проведення лікувального масажу).

Діти віком від 3 до 5 років: Діти віком від 5-8 років Понеділок – 18:30 год. Середа – 18:30 год Субота – 11:00 год. Субота – 12:00 год.

Ранній розвиток

Діти віком 1,5 – 4 роки - (заняття 1 год.)

 • комплексний сенсорний розвиток;
 • розвиток логіки і мислення;
 • формування творчих навичок та уяви;
 • розвиток мови; пізнання навколишнього світу;
 • розвиток загальної та дрібної моторики;
 • набуття базової соціалізації.

Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця – 10-00 год. - 50 грн. Субота – 10-00 год. – 65 грн.

Творча майстерня

На гуртку дітки будуть не тільки малювати та ліпити, але й навчаться основам квілінгу, батіку, паперопластики, аплікації з різних матеріалів; ліплення з солоного тіста; пізнають чудо-техніку ниткографіі, штампування, пуантілізму та інших цікавих технік!

Перед святами проводяться майстер-класи з виготовлення вітальних листівок, новорічних прикрас, українських ляльок мотанок, крашанок, писанок, виготовляємо подарунки до Дня Матері.

Діти віком від 1,6 – 3 роки (малювання, аплікації з природних матеріалів та тканини, оригамі, ліплення із солоного тіста)

Вартість – 55 грн. одне заняття (абонемент 8 занять - 400 грн. )

Понеділок – 11:00 год. Субота – 11:00 год.

Діти віком від 4-6 років (квілінг, оригамі, топіарії (дерево щастя), ляльки мотанки, в’язання пальчиками)

Вартість – 65 грн. одне заняття (абонемент 8 занять - 500 грн. )

Середа - 11:00 год. Субота – 12:00 год.

Діти віком 7+ років (в’язання шпицями, крючком, вишивання, пошиття м’яких іграшок) Вартість – 75 грн. одне заняття (абонемент 8 занять - 600 грн. ) Субота – 13:00 год.

Психолог

Заняття з психологом являються наданням необхідної психологічної підтримки дітям, у яких в житті виникли будь-якого роду зміни, які вплинули на їхню поведінку, характер, розвиток. Психолог підбере персональну програму для кожної дитини.

Четвер – 17-00 год. (діти віком від 2 до 7 років) - 50 грн. одне заняття.

Адреса: м. Буча, вул. Лісова 1-Б ( Кампа)

Телефон068 9805812

Приєднуйтесь в facebook

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar