Главное меню
Підготовка до школи в ТС "Винахідник"
  • Категория:
  • Город:
    Буча
  • Рейтинг:
    5.0/1

Як підготувати дитину до школи, щоб вона була успішною, цілеспрямованою, з задоволенням та наполегливістю відносилася до навчання, легко знаходила спільну мову з однолітками та з усмішкою і задором сприймала життєві труднощі?

На ці та інші питання батьки майбутніх першокласників знайдуть у  розвивально-пізнавальному курсі «Підготовка до школи», що включає захопливі заняття з математики, логіки,  комунікації та грамоти (навчання читання і підготовка руки до письма).

Усі заняття проходять у супроводі інтерактивних яскравих презентацій. Усі серйозні поняття про числа, цифри, величини, геометричні фігури, простір, час, букви і звуки, слова і речення, причинно-наслідкові зв’язки викладаються у легкій та доступній для розуміння ігровій формі та закріплюються на основі маніпуляцій зі створеними моделями 

У дитини формується цілісність світогляду, збагачується словниковий запас, розвивається логічне операційне мислення (систематизація, класифікація, порівняння, узагальнення), діти стають більш відповідальнішими, самостійними, вчаться працювати у команді. 

Якщо питання «Як підготувати дитину до школи?» актуальне для Вас та Вашої дитини, не зволікайте -записуйте дитину на курс «Підготовка до школи» вже зараз!

Записуйтесь на курс у адміністратора за номерами: 

(068)232-30-30, (050)232-30-30, (093)232-30-30

Більше інформації про курс за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=byk7BEag-L0

Facebook https://www.facebook.com/Vynahidnyk.Bucha/

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar