Главное меню
Підготовка до школи PlanetaClub в Ірпені
  • Категория:
  • Город:
    Ірпінь 2022
  • Рейтинг:
    0.0/0

У школу без стресу: як підготувати дитину до навчальних буднів.

Вступ до навчального закладу – неймовірно важлива сходинка у житті будь-якого малюка, тому батьки намагаються організувати підготовку до школи максимально якісно. Досвідчені педагоги впевнені, що дитині обов'язково потрібна підтримка старших, оскільки перший клас – це великий стрес і серйозне навантаження на психіку. Чим раніше розпочати підготовку, тим простіше пройде адаптація.

Що можуть зробити батьки?

1. Психологічна підготовка. Потрібно пояснити майбутньому школяру, що приблизно на нього чекає в новому закладі: чим воно відрізняється від дитячого садка, особливості розпорядку, проговорити обов'язки.

2. Спільна купівля шкільного приладдя. Ця процедура допоможе налаштувати учня на робочий лад, а також дозволить вибрати деякі предмети самостійно.

3. Курси підготовки до школи. Для того, щоб адаптація в навчальному закладі пройшла швидко і легко, краще звернутися за допомогою до досвідчених вчителів. Викладачі в ігровій формі організують підготовку дітей до школи, щоби не перевантажити їх новими знаннями.

Чому педагог із підготовки до школи краще, ніж самостійні заняття вдома.

Навіть якщо батьки мали хороший середній бал під час свого навчання, багато тем могли з часом забути. Та й програма не стоїть на місці – постійно відбуваються нововведення, якісь моменти ускладнюються, якісь сильно видозмінюються. Не слід забувати і про людський фактор: навчати дитину принципово новим навичкам – досить складне завдання, яке під силу не кожному дорослому.

Педагоги підготовки до школи у Planetaclub швидко підтягнуть дошкільнят за основними напрямками:

1. Математика. Знайомство з числами та знаками.

2. Читання. Навчання читання, аналіз звуків.

3. Письмо. Правильна постановка руки під час письма, з'єднання букв у слова.

4. Мова. Важлива навичка, яка допоможе ефективно спілкуватися на уроках: аналіз прочитаного та почутого, уміння вести діалог, ставити запитання.

5. Природознавство. Базові поняття про навколишній світ, природні явища, зіставлення різних ситуацій.

Як відбувається процес підготовки

Діти займаються в невеликих комфортних групах, де кожна дитина отримує необхідну кількість уваги від вчителя. Завдяки такому підходу педагог може оцінити здібності кожного малюка та підібрати ефективну стратегію. Якщо дитина дуже боязка і важко сходиться з однолітками, положення виправить індивідуальний репетитор з підготовки до школи. Викладач допоможе подолати всі бар'єри, що дозволить майбутньому першокласнику швидше соціалізуватися.

Наша адреса Planetaclub: м. Ірпінь, вул. З. Алієвої 66/1, ТЦ Mr Corner (центр, біля 12 школи).

Записатися на заняття можна: За телефонами: +380983905737 (є Viber), +380634748804

За допомогою електронної пошти planetaclub24@gmail.com

За допомогою форми зворотнього зв'язку на нашому сайті

Наш сайт: https://planetaclub.com.ua/podgotovka-k-shkole-4-6-let

 

 

 

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar