Главное меню
David'School
  • Категория:
  • Рейтинг:
    5.0/1

David'School


David'School працює з 2013 року та має неабиякий досвід у викладанні іноземних мов, так як в школі працюють самі найкращі викладачі, котрі вміють зацікавити студентів та прививають кожному любов до іноземної мови.

David'School використовує лише сучасні матеріали відомих видавництв на уроках. Заняття цікаві та корисні, проводяться на іноземній мові, аби відбувалося повне занурення в предмет. Школа пропонує своїм учням перегляд відео, прослуховування пісень, використання ігор для засвоєння нового матеріалу.

Клієнтами David'School є люди, які відвідують заняття цілими родинами, компаніями, тобто до школи завжди хочеться повертатися. David'School пишається досягненнями воїх студентів, котрі перемагають у олімпіадах, вступають у закордонні навчальні заклади, отримують бажану посаду чи підвищення на роботі.

В школі проводяться розмовні та відео клуби, дитячі тематичні свята, конкурси та олімпіади.

З цього року відкривається артклуб вихідного дня та будуть кожного семестру обирати найкращих учнів школи, тобто David'School завжди розвивається та прагне зробити навчання в школі максимально цікавим та комфортним.

Отож, запрошуємо до вивчення іноземних мов в David'School діток дошкільного віку (3-6років), школярів, підлітків, студентів та, звісно, дорослих. Вам сподобається!)

Триває набір в нові групи, які почнуть навчання у вересні.

АНГЛІЙСЬКА, ПОЛЬСЬКА, НІМЕЦЬКА, ІСПАНСЬКА, ФРАНЦУЗЬКА,ЯПОНСЬКА

098 010 97 28

http://david-school.net/г. Ирпень, ул.Д.Попова,26а,оф 5,

г. Буча, бул.Б.Хмельницкого,6, оф 260а

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar