Главное меню
Kids' Point - English Club
  • Категория:
  • Город:
    Ирпень
  • Рейтинг:
    0.0/0

вул. Тургенєвська 50А

0677797022

Англійська в Ірпені від 4 і до 104

 знижка з промокодом #irpinkids 

Клуб з вивчення англійської мови - це систематичні групові та індивідуальні заняття з учнями різних вікових категорій, від 4 років; та різного рівня володіння англійською мовою, від Starter до Advanced.


Методична база складається із сучасних підручників іноземних видавництв, як Macmillan Publishing, Oxford /Cambridge University Press, National Geographic. Із цими навчальними матеріалами легко реалізувати програму клубу, яка націлена на формування і розвиток не лише умінь говоріння, письма, читання й сприйняття мови на слух, а й навичок ХХІ ст.


Тривалість та методична наповненість занять складені з урахуванням вікових та психологічних можливостей учнів, також із їхніми потребами та побажаннями, тобто клуб орієнтується на індивідуальний підхід до кожного учня.
Програма занять орієнтована на всебічне засвоєння мови з акцентом на практику усного мовлення, збагачення лексичного багажу, а також комунікативну граматику, письмо, читання, аудіюванння.


Час роботи: з 9 до 21

Вік: 3-100 років

Вартість залежить від віку та форми навчання: від 480 грн, перше заняття від 60 грн

Досягнення: 6 років якісних послуг у м. Хмельницький

Унікальна послуга англомовної бібліотеки, на базі якої будуть проводитись читання та обговорення книг.
У нас ви знайдете розмовні тематичні клуби, такі як Movie, Reading та Board Games Club із залученням носіїв мови.

Kids’ point - a place where you feel a Kid again! Full of
inspiration,
dreams and
support!


Ми для Вас, якщо Ви:
k - прагнете рости і розвиватись, отримувати знання( Knowledge) як дитина (Kid) відкривати нові грані світу з новою мовою.
i - шукаєте натхнення (Inspiration) для яскравого та насиченого життя
d - мрієте (dream) про незвідані далі
s - потребуєте підтримки (support) для реалізації попередніх пунктів

- Чому Kids’ point?
Тому що усі ми родом з дитинства, скільки б нам років не було, всі ми діти всередині - сміливі дослідники, відчайдушні першопрохідці, невгамовні малята спраглі до нових відкриттів.

І який зв’язок з англійською мовою?
Вивчення, а точніше, засвоєння мови, коли ти дитина, має інші механізми, ніж у дорослих. Діти пізнають світ граючись, отже, і вивчення мови переходить у веселу, легку гру, яка дає чудові результати.

Дитина відкрита до усього нового, з цікавістю та широко розплющеними очима дивиться на світ, щодня пізнає та відкриває щось нове, не боячись складнощів та перепон, так як лиш дорослі здатні їх собі вибудовувати через страх невдач чи боязні зробити помилку. Хоча помилка - це ніщо інше, як шанс на нову спробу.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar