Главное меню
Alpa new  camp quest time
  • Категория:
  • Город:
    Ірпінь 2023
  • Рейтинг:
    0.0/0

Alpa new  camp quest time -  табір активного відпочинку. Ми одна велика сім'я, яка намагається навчити дітей чогось корисного і нового. Жодна дитина не залишається без уваги і турботи кураторів.


Новий формат Alpa new camp quest time, в вигляді серії захоплюючих квестів і проєктів які допоможуть стати дитині впевненіше і більш комунікабельними, а також завести нових друзів і відкрити в собі лідерські якості.

Мега крутий і гарячий червень у школі "Альпа скул"

1.05 - 2.05 - вступний соціально-рольовий тренінг "Walking the City". На ньому ми:
- розіграємо роботу галерей, магазинів, музеїв; 
- приміряємо на себе ролі власників, менеджерів, споживачів;
- відчуємо на практиці користь від шкільних (і не тільки!) знань і місця їх застосування.

Далі go! на проекти:
5.06 - 9.06 "Еко - stile" (зануримось у світ фешн-індустрії, дізнаємось, який шлях проходить одяг, перш ніж потрапити до нас у шафи, іііі, звісно, запропонуємо свою літню колекцію екологічного одягу).
12.06 - 16.06 "Відкриваємо власну кав'ярню" (пройдемо процес від бізнес-плану до повного залу задоволених нагодованих клієнтів).
19.06 - 23.06 "Ми блогери" (працюватимемо над концепцією власного YouTube-каналу, підготуємо цікавий контент і розкриємо секрети популярності).
26.06 - 30.06 "TV - kids" (зазирнемо за лаштунки телевізійного бізнесу, спробуємо свої сили у журналістиці, запустимо власні версії цікавих ТV-програм).  

Буде весело і супер ефективно

Після проєктів, запрошуємо до класнючих квестів

03.07 -14.07  Forest Land  Квест занурення  в неймовірний світ пригод, кожне з яких стане ще й важливим досягненням для формування власного характеру та отримання навичок виживання, які можуть знадобитися в новому, ще не дослідженому світі. Хто виявиться найприткішим, найрозумнішим та найвитривалішим і зможе подолати всі перешкоди  квесту? Можливо саме ти?
17.07  -28.07  Mind skills - приголомшлива розважальна програма,  з можливісттю  особистісного розвитку та підвищення рівня розмовної англійської та польської  мови. 10 днів інтенсивних занять з англійської та польської  мови з досвідченими педагогами.
31.07 -11.08 Discovery  travel Найцікавіша програма за мотивами  квесту Форт Боярд.  Дослідження природи та архітектури, історії та географії, легенд та таємниць України. Діти пройдуть  квест, щоб роздобути ключі і відкрити скриню з пам’ятними трофеями. Традиційно - англійська мова (саме в цій програмі буде багато побутової англійської мови  та багато різноманітних тем) 
14.08  -25.08 Creative in Art– це подорож в країну творчості для дітей! Навчися малювати, зроби своє літо щасливим і яскравим! Ми познайомимо дітей з стилями живопису, будемо впевнено малювати аквареллю та гуашшю. Діти отримають не тільки корисні навички малювання, але і розвиток уяви, вміння виражати себе через творчість, креативно мислити і відчувати себе щасливими. У спокійній обстановці на канікулах діти вчаться із задоволенням! Ми знайомимо дітей з культурою і роботами світових художників! Концепція програми: любов до природи і творчості! Влітку багато квітів і сонця, тому будемо вчитися малювати і майструвати на прикладах природи


Що ще чекає учнів?
У таборі діє рейтингова накопичувальна система. Відповідальність за своєчасне виконання завдань діти отримують бали, а в кінці кожної зміни підводяться підсумки, і найактивніші цілеспрямовані учасники отримують призи.


Чекаємо діток 5-11 років

Працюємо в форматі табору з 8.00 до 19.00 

  • Ірпінь, вул. Пушкінська 25Д
  • Alpa School 
  • +380672030467


Ціна 5000 грн за зміну ( 10 робочих днів) з харчуванням

Ми знаємо формулу щасливого дитинства!

Для того, щоб вибрати найкраще для своєї дитини, порадьтеся також з іншими батьками у спільнотах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
m">
avatar