Главное меню
IRPIN SPORT FEST ВЖЕ НЕЗАБАРОМ
  • Категория:
  • Город:
    Ірпінь 2021
  • Рейтинг:
    0.0/0

IRPIN SPORT FEST ВЖЕ НЕЗАБАРОМ

З 28 червня по 2 липня буде проходити фестиваль для дітей, молоді та сімей Irpin Sport Fest!

Ранкова програма — це денний дитячий табір, де батьки можуть залишити малечу у надійних руках, а підлітки виганяють свій адреналін. Вечірня програма — це можливість спорстменам показати себе, а іншим розвіятися у теплі липневі вечори з прохолодними лимонадами у лаунж зоні.

Irpin Sport Fest розпочався 20 років тому та раніше мав назву Тиждень спорту. За ці роки з дитячого свята він перетворився на справжній фестиваль для усіх від 4 до 35 років.

Як Irpin Sport Fest проходитиме цього року?

З 9.00 по 13.00 ми чекаємо на наймолодших учасників (3-11 років). Програма дуже активна та насичена: різноманітні спортивні активності, командні ігри, поробки та захопливі експерименти, біблійна історія, майстер-класи – тільки й встигай перевести подих! Мами дошкільнят також можуть не хвилюватися, адже у них є своя програма на окремих майданчиках:розваги, поробки, командні ігри. Кожна дитина має особливу людину – лідера своєї команди, який підтримає в усіх змаганнях та подарує море любові.

Ну а поки діти зайняті, матусі мають змогу поспілкуватися, послухати корисні майстер класи та поснідати свіжими круассанами з кавою у кафе для мам.

Реєстрація на дитячу програму за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfKOgofmME7gK.../viewform

З 14.00 до 18.00 стартує програма для підлітків (12-15 років). У програмі екстремальні станції під наглядом професійних інструкторів, море спорту, командні ігри та вау-теми, що будуть корисні для кожного. Irpin Sport Fest це час нових знайомств та спогадів, що лишаться на все життя!

Ну а з 17.00 розпочинається час для молоді та сімей. Кожен матиме змогу спробувати себе в різних видах спорту, від відомого всім футболу до незвичного зорбінгу, перевірити свої сили у богатирських іграх та отримати трохи мурашок по шкірі від зіп-лайну, гойдалки-360 та інших екстрим-станцій.

Ну і звісно, на гостей очікують найсмачніші фуд-корти від Молоко від фермера, кав’ярні Лимонад та інших закладів Ірпеня, а також лаунж-зони для відпочинку та спілкування.

Вхід на підліткову та вечірню програму вільний!

Адреса: вул. Соборна, 1, м. Ірпінь

Організатори:

Молодіжний рух "Світло"

Підлітковий клуб “Home”

Авана клуб Ірпінь

Ірпінська Біблійна Церква / Irpin Bible Church

#ibchomeclub #irpinsportfest21 #irpinkids

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar