Главное меню
Літній міський табір в Alpa School Camp
  • Категория:
  • Город:
    Ірпінь 2024
  • Рейтинг:
    0.0/0

Літній міський табір в Alpa School Camp 
Адреса: м. Ірпінь, вул. Василя Стуса, 25 Д (Пушкінська, 25 Д) 
+38 067 203 0467
Форма для запису: https://forms.gle/2VfaaY7iLuVr5Pxg8

Вартість: 6’000 грн/2 тижня (1 зміна)
Ви можете обирати будь-який тиждень для початку.
Приєднуйтесь! Цього року буде ще крутішеТематичний план на ЧЕРВЕНЬ:
3.06 - 7.06 Тиждень блогінгу. Запрошуємо у світ онлайн-журналістики. Знайомимось із місцевим бізнесом Ірпеня (роботою кав'ярень, піцерій, магазинів, сервісом із ремонту автомобілів, салонів краси тощо), робимо огляд послуг, беремо інтерв'ю у працівників, ділимося власними враженнями, записуємо і монтуємо відзнятий матеріал. 

10.06 - 14.06 Тиждень незвичайних хобі і незвичних професій. Тут про апсайклінг, плогінг, ебру, волонтерство, фелтинг, ошибану, косплей та багато іншого.

17.06 - 21.06 Пекельна кухня  Тиждень, де можна відчути себе справжнім шеф-кухарем. Що чекає на кулінарів? Готування за таймінгом, конкурси

24.06 - 28.06 Фестиваль талантів в ALPA school  Це зірковий час для кожного проявити себе, розкрити таланти в різних мистецьких напрямках (вокалі, хореографії, дизайні, ораторстві, акторстві). На дітей і батьків чекає концерт і безліч незабутніх емоцій.

Тематичний план на ЛИПЕНЬ:
1.07 - 5.07 Місія NASA  Скільки треба часу, щоб долетіти до космосу? Що знаходиться на темній стороні Місяця? Чи можна здійснити висадку на Юпітер чи Сатурн? Окрім набуття знань, вчимось знаходити виходи в нестандартних ситуаціях, прокачуємо логіку і не забуваємо про фізичну підготовку.

8.07 - 12.07 Тиждень всесвіту Гаррі Поттера  Це захоплива подія, яка назавжди запам'ятається дітям різними квестами і дослідами зі світу магії і чаклунства.

15.07 - 19.07 Тиждень туризму Коли як не влітку влаштовувати пікніки на природі, облаштовувати наметове містечко, смажити маршмеллоу, вчитись орієнтуватись за компасом і дізнаватись круті лайфхаки із життя туриста.

22.07 - 26.07 Art Fashion Week  Багато чого можна сказати про людину, зазирнувши до її шафи з одягом. Так, тут не лише про стиль, історію предметів гардеробу, індустрію моди, а й про психологію. Бо те, що ми одягаємо,- це те, як ми себе відчуваємо і презентуємо світові.

29.07 - 2.08 Олімпійські ігри в ALPA school  Запрошуємо зануритись в історію Олімпійських ігор як явища і видів спорту, що туди включені. Прокачаємо власні навички на меткість, тримання рівноваги, довжину стрибків тощо, ну, і звісно ж, влаштуємо власні Олімпійські ігри і визначимо переможців.

Тематичний план на СЕРПЕНЬ:
5.08 - 9.08 Музей іграшок  Усі діти в захваті від іграшок, але мало хто ставить собі питання, коли та ким вони були придумані, що лежить в основі їх створення? А це цілий світ захопливих історій, який спонукатиме дітей до власних креативних ідей і винаходів.

12.08 - 16.08 Тиждень життя на Дикому Заході  Ю-ху... Це прогулянка з вітерцем і американським присмаком: коні, ковбої, індіанські племена, видобування золота і поглиблене вивчення цієї породи. Як результат - створимо власний вестерн і станемо в ньому героями (куди там Голлівуду). 

19.08 - 23.08 Сторітелінг для роботи та життя  Тиждень прокачки навичок крутого оповідача. Тут творчі лайфхаки і вправи, щоб уміти стисло і ефектно виступати перед публікою, справляти враження змістом і мовою, переконувати, вести за собою... а можливо, будуть і ті, кого це надихне на написання власних книг і сценаріїв до фільмів)

26.08 - 30.08 Слідами Індіани Джонса  Запрошуємо пройти серію квестів і відшукати зниклі світи: острів-привид Халь-Бразиль, місто в пустелі Зензура, дослідити поселення українського Великого Лугу - затоплених земель, що знову стали сушею. У дітей буде можливість відтворити вигляд стародавніх міст, ознайомитись з легендами і міфами народів минулого

Для того, щоб вибрати найкраще для своєї дитини, порадьтеся також з іншими батьками у спільнотах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar