Главное меню
Комп’ютерна Академія ШАГ в Ірпені
 • Категория:
 • Город:
  Ірпінь 2021
 • Рейтинг:
  0.0/0

Комп’ютерна Академія ШАГ - IT-освіта, якою вона повинна бути!

З 1999 року готуємо програмістів, дизайнерів і системних інженерів, яких не можна замінити штучним інтелектом. Для цього, крім глибоких профільних знань, вчимо розуміти задачі, мислити готовими проектами і працювати в команді. 22 країни світу, 105 філій.

Для дітей ми пропонуємо програми Малої Комп'ютерної Академії, канікулярні програми та курси розвитку soft skills та бізнес-навичок.

Мала Комп'ютерна Академія — це місце, де студенти опановують технології, якими весь світ буде користуватися в майбутньому! Програма Малої академії розроблена кращими педагогами і психологами в Женеві! Вона розвиває універсальні навички, корисні для кожного!

Навчання в Малій Комп'ютерній Академії базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти:

 • Актуальна програма.
 • Команда професіоналів.
 • Дружня атмосфера.

 

Для кого створена Мала комп'ютерна академія

 1. Діти (7-9 років) – перше знайомство з комп'ютерними гаджетами, програмуванням, безпекою користування інтернетом. Діти розвивають увагу, концентрацію, пам’ять, логічне та аналітичне мислення.
 2. Діти (9-12 років): Комп’ютер — не тільки ігровий гаджет, але й інструмент для самовираження та розвитку. Дитина знайомиться з комп’ютерними технологіями, інтернетом, безпекою в мережі, створює власні ігри та роботів LEGO.
 3. Школярі (13-14 років): Дитина з нуля створює технічні проекти та розробляє професійні ігри, програми, веб-сайти та приймає унікальні технічні рішення, використовуючи набуті знання.

Зацікавили? Приєднуйся до великої родини «Комп’ютерної Академії ШАГ» у місті Ірпінь! Більше інформації на нашому сайті irpen.itstep.org

Ми в соціальних мережах:

Facebook Комп’ютерна академія ШАГ Ірпінь

Instagram @itstepirpen

Наша адреса: м. Ірпінь, вул. Садова, 43 (2 поверх)

Будемо раді відповісти на ваші питання за телефоном (093) 640-73-51

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar