Главное меню
Школа ЛімПоПо в м. Ірпінь
  • Категория:
  • Город:
    Ирпень 2021
  • Рейтинг:
    3.6/76

 Ліцензована школа 

м. Ірпінь, вул. Пушкінська, 62-Г

(097) 015-30-43

LimPoPo - Сучасна та інноваційна школа в м.Ірпінь

Світ змінюється шаленими темпами, кожного дня ми спостерігаємо за новими відкриттями та викликами. Важливо не загубитися в безмежному потоці нової інформації, знань і трендів, щоб  бути ефективними та успішними у своїй сфері. Тому в далекому 2015 році, створюючи “LimPoPo School” її засновники взяли за правило, завжди розвиватись, використовувати ефективні методики викладання та запроваджувати предмети, які потрібні в сучасному суспільстві. Школа Лімпопо стала флагманом приватної освіти в Ірпінському регіоні, адже вона перша приватна школа в м.Ірпінь, цим фактом дуже пишаються її керівники. Хочемо більш детально розповісти про цінності школи та становлення закладу.

ЦІННОСТІ:
Державні школи не повною мірою виправдовують очікування більшості батьків. Тому було вирішено створити заклад, який змінить уяву про шкільну освіту. В першу чергу виділили ряд цінностей, які успішно використовують:
1) Кожен учень особистість зі своїми потребами та баченням світу!
Всі люди мають свою індивідуальність, харизму і важливо з  самого дитинства розкрити ці якості. Тому, учні Лімпопо беруть активну участь в житті школи, а можливостей для цього безліч, кожного місяця на базі школи організовується велика кількість заходів (благодійні ярмарки, вистави, відвідування виробничих практик і.т.п). Кожен школяр має право вносити пропозиціЇ для покращення навчального процесу, які активно розглядаються та реалізовуються колективом. Також, в школі існує своє самоурядування, всі діти обіймають певні посади де демонструють набуті вміння та навички.
2) Школярі мають почувати себе комфортно та реалізовувати свої таланти.
Учні проводять велику частину свого життя в школі, адже вона працює з 8:00 до 19:30 тому день має бути використаний ефективно. Методисти побудували розпорядок з урахуванням всіх потреб з великою кількістю додаткових гуртків на вибір, прогулянками та вивченням домашніх завдань.
3) Школа має задовольняти потреби, не тільки учнів, а й батьків.
Відправляючи дітей до приватної школи батьки сподіваються, що дитина отримує якісну освіту та буде в безпеці. Батьки хочуть проводити час з дітьми не за вивченням уроків, а за спільними справами, прогулянками….  В Лімпопо докладають максимум зусиль, щоб виправдати очікування. За 8 років існування напрацювано безліч ефективних інструментів, які допомагають досягти поставлених цілей.
4) Жодних телефонів та гаджетів.
Без сумніву, що гаджети корисна річ, але вона має бути в міру. Школа Лімпопо вільна від гаджетів, адже вони заважають навчальному процесу та вільному спілкуванню дітей. Для термінових дзвінків, учні можуть скористатись шкільним телефоном. А для навчання все необхідне можна знайти в школі.
5) Колектив – це механізм, який працює злагоджено, розуміє поставленні цілі та отримує задоволення від своїх результатів.
Кожен член колективу розділяє та розуміє цінності, як пропагують в школі. Це основа для вдалої співпраці.  Всі вчителі мають спеціальну освіту та педагогічний стаж. Регулярні відвідування тематичних семінарів, конференцій – це золоте правило нашої школи, адже ми завжди в пошуку цікавого.

ПОГЛИБЛЕННЕ ВИВЧЕННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ:
Ґрунтовно вивчають архітектуру та дизайн вже з 5-го класу. Архітектура – це унікальне мистецтво, яке охоплює в собі безліч наук та креативу. Саме тому тут обрали та успішно реалізували цю дисципліну для  вивчення у школі. За допомогою практичних завдань та проєктів, школярі покращили свої знання з основних предметів, адже вони широко використовуються в архітектурі. Також велику увагу приділяють вивченню дизайну, саме ці заняття допомагають учням розвинути креативність та нестандартне мислення, щоб з легкістю реалізовувати свої найсміливіші задуми.

ЛІЦЕНЗІЯ:
Отримання ліцензії від МОН УКРАЇНИ являється своєрідним показником якості. Адже, школа завжди проходить безліч перевірок, які мотивують та завжди тримають в формі.

ЗАКОРДОННИЙ ДОСВІД:
Розпочати свій шлях в сфері освіти в школі Лімпопо вирішили з вивчення успішних кейсів, які ефективно працюють в інших державах. Фінляндія стала першою країною, до якої відправились представники школи з робочим візитом за перейняттям досвіду. Саме там запозичили та  першими в місті реалізували в “LimPoPo School”  уроки фінансової грамотності, відвідування виробничих практик ( тут діти заробляють своїми руками перші гроші і усвідомлюють їх цінність) та ночівлі у школі. Потім була Британія, яка вразила своїм підходом до виховання, де кожен учень особистість, а головний девіз, що дитина має спробувати все ( побавитись в багнюці, побігати босоніж, набити гулю, обмалювати стіну і.т.п). Досить багато нового запозичили і в одній із самих старих шкіл Англії “Саммергілл”, головна її ідея полягає у тому, що «школа має підлаштовуватися під дитину», а не навпаки.

НОВОВВЕДЕННЯ:
Асамблея – Кожного тижня збирають всіх учнів для відкритого обговорення нагальних питань, підбиття підсумків тижня, та планів на майбутнє.
Шкільні олімпіади – Впродовж 4 років Лімпопо є організаторами міських олімпіад з математики, англійської мови, української мови. Доречі, учні школи завжди демонструють високі результати.
Батьківський день – Школа має гарну традицію, збирати учнів та їх батьків для відпочинку та розваг. Важливо бути на одній хвилі, адже школа, діти та батьки - одна команда та роблять спільну справу.
Благодійний ярмарок – В школі Лімпопо привчають учнів бути завжди людяними та допомагати нужденним. Тож декілька разів на рік організовують благодійні ярмарки. Дітлахи роблять різноманітні поробки, приносять речі, якими не користуються та продають, а виручені гроші передають до притулків і.т.п
Івенти влаштовані школярами – В рамках курсу “Фінансова грамотність” учні самі організовують свята для батьків. Кожен клас має бюджет, який вони самостійно планують та освоюють. Розважальну программу, костюми, частування – школярі готують самостійно, але під пильним наглядом свого вчителя.
Екскурсії до інших міст – Починаючи з 2го класу учні подорожують Україною. На декілька днів вони відправляються в подорож, де проводять пізнавальні екскурсії, прогулянки і.т.п. Згадуючи подорож в Львів, учні та вчителі поринають в теплі спогади:)
P.S карантин трішки псує плани, але після його закінчення планують все надолужити.

Старшокласники проводять уроки – Розвивати впевненість в собі та використовувати здобуті знання важливо, тому учні 5-6 класів, час від часу проводять уроки для своїх менших товаришів. Приємно спостерігати, як всі відповідально підходять до своїх обов’язків.
День домашніх тварин – Всі чекають травня, адже можна буде принести свого домашнього улюбленця та продемонструвати його всій школі. Мабуть найулюбленіший захід учнів.
Вибори президента / запрошення політика – Нещодавно в школі пройшли вибори, де було обрано уряд. Кожен кандидат мав свою программу розвитку школи та проводив активну виборчу кампанію. Також запрошували політиків, які давали практичні поради кандидатам . Це був супер досвід!
Блогерство – В цьому році в школі ввели курс “Блогер”. Сучасним дітям дуже цікава ця тема, адже за допомогою соціальних мереж вони можуть себе проявити. В школу запрошують гостей/блогерів, щоб вони поділилися своїми секретами успіху.
Випуски новин – За всіма новинами школи Лімпопо, Ви можете слідкувати на YouTube каналі. До речі, всі сюжети школярі знімають самостійно.
Резиденція Санта Клауса – Також, школа пишається своєю резиденцією, тут вирішили відійти від звичного святкування з хороводами та віршами. Завітаючи на свято Ви на декілька годин зануритесь в атмосферу казки, де кожен  кабінет-пригода в якій ти герой. Тут має побувати кожен. Школа Лімпопо чекає Вас і в наступному році!

ПРИМІЩЕННЯ:
Навчання проходить в сучасній будівлі, з просторими кабінетами та панорамними вікнами. Для комфортного перебування дітей використовують зручні меблі, а стіни оздобленні за допомогою дизайнера, щоб знаходитись в школі було в радість. Всі кабінети облаштовані інтерактивним обладнанням. Мають свій кінотеатр, медкабінет, комп’ютерний клас, спортзал, роздягальню. В кожного учня є своя шафа, де зберігаються особисті речі, підручники та необхідні для навчання матеріали. Територія обладна альтанками та спортивними знаряддями. За безпеку відповідає тривожна кнопка, пропускна система та відеоспостереження. Школа знаходиться поруч з лісовою зоною та парком, тож регулярні прогулянки взяті за правило.
3D-тур: https://limpopo-club.kiev.ua/3d-tury/

РОЗПОРЯДОК ДНЯ:
8:00 – 8:45
 – Збір.
8:45 – 9:00 – Сніданок.
9:00 – 12:45 – Уроки.
12:45 – 13:00 – Обід.
13:00 – 14:00 – Обов’язкова прогулянка на вулиці.
14:00 – 15:30 – Вивчення домашнього завдання.
15:30 – 17:45 – Додаткові гуртки на вибір.
17:45 – 18:00 – Вечеря.
18:00 – 19:30 –  Вільний час, можна пограти в настільні ігри, відпочити або поспілкуватися з друзями.

Вибір школи важливий крок для кожної родини! Завітайте до школи Лімпопо!

м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г
тел: 097-015-30-43
сайт: https://limpopo-club.kiev.ua/school/
Прийом учнів до 1-7 класів на 2021/2022 навчальний рік розпочато.

Для того, щоб вибрати найкраще для своєї дитини, порадьтеся також з іншими батьками у спільнотах Irpin kids в facebook, telegram, viber
6 комментариев Добавить комментарий
avatar
1 leonsobolevsky • 09:27, 31.01.2017
Гарна, student-friendly школа, з невеликим кваліфікованим складом учителів, які з повагою ставляться до учнів, яких у класі-10-12. Цікаві позашкільні заходи. Усе це визначає у сина бажання вчитися без особливого контролю з боку батьків.
avatar
2 Лена • 14:28, 31.01.2017
Мы любим нашу школу! Здесь прекрасная дружелюбная атмосфера, ответственный и старательный персонал, нетрадиционная архитектура школы, уютная площадка для игр и поиск лучших решений во всем. Дети довольны, веселы и развиты.
avatar
3 anyuta_r • 22:51, 01.02.2017
Найголовніше у школі - це вчитель,а саме класний керівник.Ми дуже раді,що саме тут зустріли таку чудову і професійну вчительку. Адже найголовніший критерій оцінки - це любов дитини до вчителя. І якщо вона є, значить дитинство формується як треба. Тож, дякуємо за вчительку-маму 2-го класу! Про неї від дитини чуємо тільки про позитив та взаємну любов.
avatar
4 Onik_j • 11:00, 02.02.2017
Прекрасная школа, очень качественный, корректный, грамотный  подход к деткам. Ни одного дня не было плачей и воплей, что "не хочу в школу". Отличные учителя, много внимания уделяется каждому ребеночку,  замечательные классы, залы, игровые.  Помимо основных уроков с детками делают домашнее задание. Не школа, а мечта для родителей.  smile Уже рекомендую и всегда буду рекомендовать. 
Отдельное спасибо Ире (директору) за такую заботу не только о детках, но еще и о их родителях)
avatar
5 natashapekar • 21:19, 08.02.2017
Хороша школа із сучасним європейським підходом до освіти. Із методик навчання використовується інтерактивна подача навчального матеріалу, діти працюють не лише самостійно, але і в командах. Є комп'ютерний клас, де дітки вивчають основи програмування (моєму сину дуже подобається). Кожен день батьки отримують фотозвіти про навчальний процес. Дякую директору Ірині, завучу Галині, нашій класній керівниці Анні та усьому колективу школи за їх старання зробити навчання для діток цікавим і ефективним.
avatar
6 Natali1987 • 10:31, 06.08.2020
Очень качественное образование, отличные условия, понимающие и внимательные преподаватели. Небольшие классы, к каждому ученику индивидуальный подход. Постоянно организуются мероприятия, экскурсии. Безопасность на высоком уровне, дети постоянно под присмотром. Никаких дополнительных поборов нет.  Большое спасибо администрации и преподавателям за их чуткость и неустанный труд!
m">
avatar