Главное меню
Сучасна школа Astor School
 • Категория:
 • Город:
  Білогородка 2018
 • Рейтинг:
  2.5/33

Встигни потрапити у найсучаснішу школу - Astor School!

У цій школі, починаючи з першого класу, діти вивчають бізнес грамотність та лідерство. Це дає учням можливість створення власних проектів ще під час навчання в школі, а по закінченню – сприяє успішному вступу до факультетів менеджменту та бізнесу найпрестижніших університетів України, Канади та інших країн.

Команда.

Викладачі, вихователі та решта персоналу школи – це виключно дипломовані фахівці з багаторічним досвідом роботи та справжньою пристрастю до своєї справи. Так само, як і партнери школи. Наприклад, школа Афіни надає ліцензію, українську програму навчання та проводить незалежне оцінювання знань. А посольство Канади в Україні та канадський центр CanSchool допомагають готувати учнів до вступу в канадські університети.

Філософія школи.

В основі філософії школи успішних людей Astor School лежить різносторонній розвиток учня, індивідуальний підхід, розкриття потенціалу та талантів кожного учня.

Сучасна освітня програма освіти Astor School покликана відкрити захоплення та схильності вашої дітини, вдосконалити її таланти та здібності. Команда педагогів школи прагне допомогти учням стати найкращими версіями себе, сприяє всебічному розвитку дітей, заохочує та мотивує їх вчитись, досягати цілей та задовольняти свої потреби. Адже саме таким чином з самого дитинства в людині формується сильна, успішна та впевнена особистість.

Astor School – це не просто школа. Це надзвичайне місце, куди ваша дитина завжди ходитиме із задоволенням та інтересом. Це ефективний розвиток у комфортних та безпечних умовах.

Розташування.

Astor School розташована в екологічному передмісті Києва, на березі мальовничого озера житлового комплексу City Lake. Місце обрано не випадково – організатори хотіли поєднати зручне розташування школи з наявністю вкрай необхідного дітям чистого повітря, якого так не вистачає у Києві. Дорога до школи з центру Києва в час пік займає лише 28-35 хвилин, а від окружної дороги до школи – лише 10 хвилин, від Ірпіня та Бучі - 20-25 хвилин.

Вартість навчання:

Дитячий садок

 • Річна вартість – 2 950$.
 • Харчування – 100 грн / день
 • Авторозвозка – 200 грн / день
 • Додаткові заняття – Безкоштовно

Школа 1–5 класи

 • Річна вартість – 3500 $.
 • Харчування – 100 грн / день
 • Авторозвозка – 200 грн / день
 • Додаткові заняття – Безкоштовно

Встигни забронювати місце для своєї дитини! ПОДАТИ ЗАЯВКУ

КОНТАКТИ:

Адреса: провулок Ювілейний, 4, Білогородка, Київська обл.,ЖК “City Lake”

E-mail: Info@astor.school

Телефон: +38 044 232 4130‬, +38 067 469 2375‬, +38 098 690 9649

Сайт: astor.school

Facebook astor.school

Instagram astor.school

Для того, щоб вибрати найкраще для своєї дитини, порадьтеся також з іншими батьками у спільнотах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
m">
avatar