Главное меню
Хореографічна студія СоловейКо
 • Категория:
 • Город:
  Ирпень 2020
 • Рейтинг:
  4.6/7

Хореографічна студія СоловейКо виховує таланти! Класика, гімнастика, акробатика, естрадні танці, стретчинг.

Професійні хореографи займаються з дітьми від 3 до 10 років.

Знаходимось за адресою: м. Ірпінь, Центральна,20.

Ми НЕ займаємось з дітьми просто «щоб щось потанцювати». Ми займаємось на результат. В студії прописан чіткий план чому навчиться дитина і буде застосовувати протягом життя. Кожного півроку всі класи проходять атестацію і відкриті уроки для батьків де демонструють навички та результати. Виступаємо ми багато, але тоді, коли за рівень підготовки нам не соромно. 

В програмі:

 • класична хореографія. Діти будуть вчити базові класичні па, тримати осанку, "квадрат" тіла, натренують стопи, укріплять м'язи, навчаться пластично та граційно рухати своїм тілом, робити оберти та потренують координацію в просторі;
 • стретчинг. Діти (згідно з віковими фізичними особливостями) розтягнуть та укріплять м’язи, навчаться працювати правильно зі своїми суглобами, запам’ятають порядок розминки перед розтяжкою, сядуть в правильний шпагат ( та навіть в "мінус" шпагат, зроблять мостик та ще багато цікавих вправ)
 • гімнастика/акробатика (курс ділиться на півріччя для розучування трюків для танців)
 • розучування танців.
 • виступи від міських конкурсів та свят до міжнародних танцювальних конкурсів.

В нас не просто колективи, а творча сім’я, в якій ми навчаємось досягати результатів, допомагати один одному, вирішувати питання та приймати рішення. Організовуємо багато свят та заходів на які прямуємо всім великим колективом.

Залишились питання? Звертайтесь за телефоном 0633923070
               Знаходимось за адресою: м. Ірпінь, Центральна,20.

Instagram: Soloveyko_irpin

Facebook: SoloveyKoIrpin

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar