Главное меню
Hurgri Art School
  • Категория:
  • Город:
    Ирпень 2019
  • Рейтинг:
    5.0/2

Телефон:  05010166220981016622

У кожному з нас живе художник і тільки правильно обраний шлях здатний його розкрити, сприяти розвитку тонкої творчої натури.

Велика частина секретів чарівництва образотворчого мистецтва передається безпосередньо за схемою "від вчителя до учня", особливо на перших етапах навчання.

Художня школа класичного рисунку і живопису - це індивідуальний підхід до учнів, з урахуванням особливостей і рівня підготовки кожного. Основне завдання школи полягає в розвитку образного бачення учня, відчутті їм просторовості оточуючого світу, прищепленні почуття прекрасного, шляхом навчання академічним законам композиції і моделювання форми, роботі тоном і кольором.


В Художній школі HAS Ви маєте можливість навчиться бачити і мислити художньо, розвивати свій талант, малюючи різними матеріали у різних техніках. Рисунок, живопис, копмозіція, кольорознавство, пленери, можливість працювати в обраному Вами напрямку - це лише частина творчого обсягу, який пропонує "Hurgri Art School".

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar