Главное меню
Театр РУДА ВОРОНА
  • Категория:
  • Город:
    Ирпень
  • Рейтинг:
    3.0/14

«Руда ворона» – майстерність бути собою

Ми всі приходимо у цей світ, щоб стати щасливими, відчувати радість і дарувати її іншим.

Запрошуємо до щасливого театру «Руда Ворона», який несе дітям та дорослим позитив, любов, красоту і злагоду!

Разом із вихованцями «Рудої Ворони» ми вирушаємо у найцікавішу подорож, де будемо маленькими кроками йти до серця кожної дитини, щоб допомогти знайти себе і своє призначення, відкрити унікальні таланти через творчість, доброту і довіру.

«Руда Ворона» – театр, який дає можливість самовиражатися через акторську гру, музику і танець, заряджатися енергією, вчить не боятися сцени і готує до блискучого майбутнього, в якому на першому місці – любов і людяність.

Традиційно у вересні батьки починають шукати, куди спрямувати час дитини, щоб він не згаявся марно. Адже усім хочеться, щоб діти фізично і творчо розвивалися, вміли гарно рухатися і співати, правильно і грамотно розмовляти, вибудовувати успішну комунікацію з іншими дітьми і взагалі – розкривалися б як багатогранні особистості.

Знайте – для цього не потрібно відвідувати відразу кілька гуртків! Достатньо лише привести дитину в театральну студію «Руда Ворона» – театр, де діти займаються вокалом, хореографією, акторською майстерністю і навіть вивчають англійську мову.

У театрі зібралася команда професіоналів, які люблять дітей, вкладають душу в те, що роблять, та горять бажанням ділитися своїми знаннями. Ми впевнені в тому, що знайомство з мистецтвом театру – це безцінний внесок в освіту дітей. Загальна освіта не в змозі включити акторську майстерність у навчальний план, тому ми пропонуємо цю можливість усім бажаючим дітям і підліткам! Можливо, не всі з юних вихованців театру стануть великими акторами, коли подорослішають, але вони, без сумнівів, набудуть досвіду в тому, як правильно проявляти себе в суспільстві, почнуть розуміти свої емоції й формувати думки, матимуть упевненість у своїх силах і навчаться самодисципліні.

Переконані – акторська майстерність в ефективному поєднанні з вокалом, хореографією та новими знаннями дасть прекрасний результат – яскравих, талановитих, неповторних дітей!

Також у «Рудій вороні» діють:

1. Театральна студія (підлітки та діти від 4 до 16 років). Заняття комплексні з вокалу, хореографії та акторської майстерності. Ранкові та вечірні групи.

2. Молодіжний театр (підлітки та дорослі від 15 до 30 років).

3. Театр танцю (підлітки та діти від 3 до 16 років). Ранкові та вечірні групи.

4. Англійський театр (діти від 6 до 14 років).

5. Ораторське мистецтво та художнє слово (від 7 до 16 років).

6. Підготовча театральна група (діти від 3 до 5 рочків).

7. Майстерня театральних декорацій (діти від 7 до 15 років).

Адреса: Ірпінь, Соборна, 169а.

Телефон050-387-91-48 098-772-30-86

FacebookРудаВорона

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar