Главное меню
Театр РУДА ВОРОНА
 • Категория:
 • Город:
  Ирпень
 • Рейтинг:
  4.4/21

«Руда ворона» – майстерність бути собою

Ласкаво просимо в театр щасливих людей!

Мені завжди хотілося створити такий культурно-освітній простір, в якому могли б рости і розвиватися мої діти. В якому вільні творчі дорослі могли б творити разом з дітьми, могли б створювати щось нове і красиве, надихати один одного, і окрилюватись всім цим. Де б радість і щастя наповнювали весь простір.

Я впевнена, що саме Театр - це неймовірно важливий і цінний ресурс в житті дитини та освіти в цілому. Ми хочемо дати цей безцінний ресурс всім людям і поділитися цим дорогоцінним досвідом з дітьми, чиї батьки переконані в необхідності знайомства їх дітей зі світом мистецтва і культури.

Відомо, що театр - це вид мистецтва, що об'єднує в єдине ціле слово і музику, танець і живопис. Наші діти стикаються з цим чарівним, неймовірно багатим світом театру та пробують розкрити свої унікальні здібності, що закладені в них богом.

Можливо не всі наші вихованці стануть акторами і режисерами в дорослому віці, але вони, без сумніву, отримають впевненість в собі, навчаться розуміти і контролювати свої емоції, глибше пізнають себе і свій внутрішній світ.

А ще, «РудаВорона» – це місто, де цінуються найкращі людські якості, таланти та здібності, де панує атмосфера творчості та дружби! Вдячна кожному, хто підтримує та вірить в нас!

З найкращими побажаннями, Анна Король (співзасновник та керівник театру «РудаВорона»)

 

ТЕАТР ПІСНІ

Я співаю не для всіх - я співаю для кожного.(Е.Піаф)

Чи любите ви співати? Питання, на яке навряд чи хтось відповість заперечливо. Музичний слух та бажання співати подаровані нам від природи, але не кожен має можливість ці здібності розвивати та удосконалювати.

Чекаємо тих, хто не може уявити себе без пісні, прагне реалізовувати себе на сцені! Запрошуємо до Театру Пісні «Руда Ворона»! Це справжня творча лабораторія співу, де в першу чергу розвивають свій талант, допомагаючи знайти свою манеру і стиль виконання, так щоб не нашкодити голосовому апарату і зберегти свій власний тембр голосу .

Ми навчаємо за новими методиками, не дотримуємося за шаблонів. Беремо до уваги всі творчі задатки, незалежно від вікової категорії. В основу лягає індивідуальний підхід до кожної дитини. Ми хочемо, щоб діти вчилися музиці та співу із задоволенням!

Разом ми зробимо все, щоб уроки були не тільки ефективними, але і цікавими, різноманітними та веселими.

Напрямки:

 • естрадний вокал
 • джазовий вокал
 • академічний вокал
 • народний вокал
 • жанр мюзикл

Також:

 • діхальна гімнастіка
 • логопедичні вправи
 • нотна грамота
 • музична література

Заняття проходять двічі на тиждень середа/субота. Вік 7-16 років

ТЕАТР ТАНЦЮ

Більше, ніж танець. Більше, ніж театр. Поєднання танцю та театральної майстерності розкривають максимально пластику та емоційність, завдяки яким народжується акторська гра в пластичній формі. В кінцевому варіанті виникає яскрава розмова через рухи тіла між виконавцем та глядачем.

Учасники занять будуть використовувати різні танцювальні стилі - contemporary dance, модерн, контактну імпровізацію, класичну хореографію, а також будуть використовувати прийоми театральної сценічної пластики.

Головною особливістю цього проекту є те, що він поєднає хореографію з театральним мистецтвом, щоб через танець донести до глядача певні ідеї, емоції, почуття. Тому що танець є одним з найяскравіших і виразних засобів передачі почуттів і позитивної енергетики, затвердження ідей миру, добра і гармонії.

Заняття проходять тричі на тиждень вівторок/четвер/субота. Різновікові групи від 3 до 16 років.

 

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ

Життя - це театр, і ніхто не хоче опинитися в ньому пасивним глядачем. Щоб зайняти головні ролі, потрібно репетирувати з дитинства. Потім буде ніколи.

Акторські курси для дітей - це інвестування в успішне майбутнє ваших синів і дочок. Вони розкривають особистість дитини, позбавляють його від проблем в мові, дарують пластичну свободу і впевненість у собі, відточують артистизм, розвивають чіпку пам'ять, увагу і уяву, закладають лідерські якості, і головне - дарують йому щастя творчості і відчуття причетності до цього помахом чарівної палички, яке відкриває "сцена".

Викладання в Театральній студії Руда Ворона - театр проводяться комплексно по трьом напрямкам: акторська майстерність, вокал та хореографія. Тобто діти відвідують театральні заняття комплексно. Під час навчання в театрі викладачі здають відкриті уроки та виставу раз на рік. А також ми проводимо різні тематичні свята, відвідуємо вистави, приймаємо участь у багатьох міських заходах та театральних фестивалях.

Різновікові групи від 3 до 14 років.

 

АНГЛІЙСЬКИЙ ТЕАТР


З театром "Руда Ворона" англійська запам'ятовується легко, природньо і з задоволенням!

Запрошуємо дітей від 6 до 14 років до творчого проекту для юних любителів англійської мови та сценічного мистецтва!


"Англійський театр" дозволить удосконалювати знання англійської та отримувати багату розмовну практику в цікавій формі театральних постановок, одночасно розвиваючи свої здібності і осягаючи ази акторської майстерності.
На занятті діти грають нескладні спектаклі англійською мовою, занурюються в ролі акторів, художників-декораторів, вокалістів.
Не важливо, яким рівнем знань володіє дитина - вона може стати актором й зіграти справжню роль в "Англійському Театрі". Музика, ритміка, спів, акторська майстерність - діти занурюються в дивовижний світ мистецтва, де вони творять на англійській мові!

Мета нашого проекту:

 • Подолання мовного бар'єру
 • Розвиток навичок живого спілкування в інтерактивній формі
 • Збільшення словникового запасу
 • Розвиток уваги, пам'яті й уяви
 • Знайомство з різними формами сценічного мистецтва
 • Акторська майстерність
 • Постановка вистави англійською мовою

Заняття проходять двічі на тиждень субота/неділя. Вік 6-14 років

ПЛЕЙБЕК ТЕАТР

Відкриваємо групу оригінального театрального напряму - Плейбек театр. Що це таке? Це не театр в класичному розумінні. Це форма театру імпровізації, де маленька вистава народжується на очах у глядача і більше ніколи не повториться.

Учасники проекту будуть ділитися своїми життєвими історіями і хвилюваннями, а інші будуть перетворювати ці історії в художній образ на сцені. Можливість пережити ще раз свої історії, можливість побачити її зі сторони та проаналізувати – це дає відчуття катарсису та робить нас іншими.

Молодь дуже активно розвивається в наш час. Вона шукає нові ідеї, нові рішення, новий простір та новий підхід. Важливим етапом в формуванні молодого покоління – є живе та цікаве спілкування між однолітками, а також розвиток свого емоційного інтелекту.

Проект розрахований на підлітків, які відчувають потребу та бажання виразитися, які хочуть зрозуміти себе та інших. Саме в цьому допоможе участь в Плейбек театрі. Крім вистав, учасники проекту познайомляться з різними цікавими акторськими та психологічними тренінгами.

Ми гратимемо життя на сцені, щоб в житті нам стало легше бути в стані "гри" - перемикатися, бачити нові рішення і дивитися на світ по новому!)

Прийди і відкрий себе в новій ролі! Зайняття проходитиме два рази на тиждень (середа, субота). Вік 14-18 років

 

 

Адреса: Ірпінь, Соборна, 169а.

Телефон

FacebookРудаВорона

Для того, щоб вибрати найкраще для своєї дитини, порадьтеся також з іншими батьками у спільнотах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
m">
avatar