Главное меню
Театральний червень від театру Руда Ворона
  • Категория:
  • Город:
    Ирпень 2021
  • Рейтинг:
    0.0/0

Любі батьки і діти, запрошуємо всіх, хто відчуває інтерес до творчості, мистецтва, театру або хоче навчитися чомусь новому цікавому, або просто знайти добрий дружній простір, в якому затишно, весело та надзвичайно приємно, бо це Руда Ворона творчий простір

Приєднуйтеся до чудової команди театру! Руда Ворона - це справжня творча сім'я, де цінують, підтримують, надихають та люблять!

Запрошуємо на заняття в червні 2021 року:

1. Запрошуємо дітей дошкільного віку поринути у новий захоплюючий проєкт «ТЕАТР КАЗОК». Кожного разу діти будуть знайомитися з різними народними казками світу. На заняттях з майстерності актора діти будуть грати в традиційні народні ігри різних країн та вивчати віршики. А головне, вони будуть брати участь у створенні кожної казки. На заняттях з вокалу та хореографії юні актори познайомляться з народними піснями та традиційними танцями різних країн. Ми помандруємо світом казок спочатку в сонячну Іспанію, потім в засніжену Скандинавію, далі відправимося на Кавказ, потім в південну Африку, а з неї повернемося на Україну. По завершенню проекту відбудеться відкрите заняття, де діти разом з викладачами покажуть яскраві фрагменти з занять для своїх батьків.


2. Запрошуємо дітей різного віку до творчого проєкту "АНГЛІЙСЬКИЙ ТЕАТР" – для юних шанувальників англійської мови та сценічного мистецтва!
"Англійський Театр" дозволить удосконалювати знання англійської і отримувати розмовну практику в цікавій формі театральних постановок, одночасно розвиваючи свої здібності і осягаючи ази акторської майстерності.
Участь у проєкті дозволить дітям застосовувати навички, отримані в школі, в більш вільній обстановці, сприятиме розвитку принципів діалогічного і монологічного мовлення; розкріпачення, розвитку фантазії, подолання скутoстi і страхів. І звичайно, підвищить інтерес до вивчення англійської!
На заняттях будемо вчити скоромовки англійською, діалоги, проводити акторські тренажі, вправи на розкріпачення, увагу, розвиток фантазії. І як результат, наприкінці проєкту, міні-вистава з танцями і піснями!


3. ІНТЕРАКТИВНИЙ ТЕАТР - це занурення в уроки акторської майстерності для найменших за допомогою гри та казкової атмосфери! Це заняття з акторської майстерності, вокалу та хореографії для малюків від 3 рочків, батьки котрих бажають, розвинути мовлення дитини, покращити навички спілкування.
Мета проєкту – використовуючи можливості театру, як можна більше розкрити всі здібності дитини, позбавити фобій, зробити більш комунікабельною та відкритою, розшити пізнання навколишнього світу. Наприкінці місяця дітки покажуть відкрите заняття своїм батькам!


4. Що ж таке ТЕАТР ТАНЦЮ? Поєднання танцю та театральної майстерності розкривають максимально пластику та емоційність, завдяки яким народжується акторська гра в пластичній формі. В кінцевому варіанті виникає яскрава розмова через рухи тіла між виконавцем та глядачем.
Учасники театру танцю будуть використовувати різні танцювальні стилі - contemporary dance, модерн, контактну імпровізацію, класичну хореографію, а також широко використовують прийоми театральної сценічної пластики.
Учасники проєкту протягом місяця готують танцювальні казкові історії і наприкінці проєку зможуть показати батькам міні-виставу.


5. Запрошуємо діток від 7 років! Групові заняття з гітари - це весело і корисно! Діти отримують навички гри на інструментах, вчаться грати в колективі, слухати і аналізувати музичні твори; знайомляться з нотною грамотою; розвивають почуття ритму, музичний слух; розучують улюблені хіти і виступають на концертах.
В програму навчання гри на гітарі входить:
- акорди (вчимо аплікатуру, схeматичнe зображeння акордів та іх позначeння буквами);
- інструмeнтальна музика(вчимося читати по табулаторам);
- спів під акомпанeмeнт(вокал під власний супровід, акомпанeмeнт для вокаліста);
- гра на гітарі в ансамблі;
- розширяємо діапазон;
- розвиваємо відчуття ритму;


6. Кіномайстерня – це чарівний світ гри та Перевтілення, де відбувається казка.
З одного боку кіномайстерня – то є цікава форма навчання , яка допомагає нам розвинути психологічні якості – пам`ять, уяву, увагу, образне та абстрактне мислення, - та такі необхідні у подальшому житті риси, як впевненість у собі, неординарність, комунікативні властивості. Для виконання цих завдань ми будемо вчитися, тобто грати і одночасно під час гри виконувати низку розвиваючих вправ.
З іншого боку кіномайстерність – то є мистецтво, рівень якого ми будемо постійно підвищувати та вдосконалювати, використовуючи наші природні здібності та вміння, якими ми оволоділи в процесі навчання.
Отже, найцікавішим чином поєднуються форми мистецтва та навчання, які постійно впливають одна на одну.
Завдяки нашим заняттям у дітей буде відбуватися формування
тих якостей, які стануть запорукою їх успішності в майбутньому - виразність, уміння викладати свої думки, емоційна стабільність, відповідальність і працьовитість.
Підсумовуючи, зазначимо, що актори кіномайстерні «Перевтілення» всі свої здобутки покажуть у театралізованій міні-виставі де поєднають: акторську майстерність кіно та театр, сценічну мову, ритміку, музику і знімуться в першому ролику-візитці, візитці-дзеркало, візитці-емоції.7. Запрошуємо дітей від 6 до 12 років стати акторами і співаками у казковому мюзиклі. Якщо ваша дитина любить співати і мріє виступати на сцені, то неодмінно спробуйте цей проект. В комплекс занять входять: уроки з вокалу, акторської майстерності та хореографії. Протягом місяця діти разом з викладачами будуть створювати постановку веселого мюзиклу, де у кожного учасника буде своя роль. На заняттях з вокалу діти будуть вчити пісні до вистави, а також познайомляться з циклом цікавих вправ для голосу та ритму. На заняттях з акторської майстерності діти будуть працювати над своїми образами та репетирувати виставу. А заняття з хореографії доповнять виставу пластичними сценами та цікавими рухами. Чекаємо на вас!!! Відкрийте в собі нові таланти! Форма реєстрації:


8. ШКОЛА ДЛЯ ДІВЧАТ – це бажання навчити дівчат бути справжніми леді не лише за зовнішнім виглядом, а й за внутрішнім світом – розкрити свій творчий потенціал, краще розуміти себе, управляти своїми емоціями і, головне, бути щасливою, залишаючись собою!
Протягом червня дівчата мають 36 годин занять, які спрямовані на виховання культури, моральних цінностей та впевненості в собі. Курс навчання складається із занять акторської майстерності, ораторського мистецтва, азів дефіле, сучасної хореографії, основам макіяжу, моди і стилю, вокалу, розвитку емоційного інтелекту тощо. Це літо буде незабутнім, творчим і надихаючим для учасниць ШКОЛИ ДЛЯ ДІВЧАТ!


9. ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ у червні! Діти повинні жити у світі краси, фантазії та творчості!
За допомогою Творчої майстерні дитина буде розвивати дрібну моторику, творчі вміння, увагу, фантазію, уяву, пам'ять тощо.
Творча майстерня допоможе розкрити таланти вашої дитини через творчість, новий погляд на знайомі речі, які можуть перетворитись на казковий світ завдяки фантазії.
Програма майстерні передбачає роботу дітей у різних видах творчої діяльності: малювання або скульптура. Майстерня допоможе розкрити таланти вашої дитини через творчість, новий погляд на знайомі речі, які можуть перетворитись на казковий світ завдяки фантазії.


10. Запрошуємо молодь від 12 до 16 років взяти участь у Новому театральному проєкті «Відкрий себе». Цей проєкт захопить своєю відвертістю, щирістю та емоційністю. Він допоможе молодому поколінню розкрити себе, знайти друзів, цікаво і з користю провести час та взяти участь у цікавій креативній постановці.
В програму проєкту входять:
- заняття з майстерності актора за методикою різних театральних шкіл світу;
- основи ораторського мистецтва;
- акторські імпровізації, тренінги;
- хореографія;
- пластичні імпровізації
- постановка креативного перформансу «Колір Я»11. Представляємо новий цікавий проєкт для дітей від 7 до 11 років. ТЕАТР ТІНЕЙ - це форма візуального мистецтва, яка зародилася в Китаї ще 1700 років тому. Незважаючи на свій вік, Театр тіней дивує, захоплює та привертає до себе увагу дітей і дорослих у січасному світі. З режисером, вокалістом та художником театру діти відправляться у захопливу подорож створення справжнього дива - народження тіньової вистави за мотивами українських народних казок. Діти стануть акторами, творцями ляльок, декорацій та елементів костюмів до вистави. А також юні актори познайомляться з українськими традиціями і культурою, відкриють для себе по-новому знайомі вже казки, навчаться створювати характери та образи. Показ вистави відбудеться в театрі по завершенню проєкту. Чекаємо дітей, які люблять або хочуть навчитися виступати на сцені, красиво співати, люблять малювати та створювати своїми ручками красу.12. СТУДІЯ ПОВІТРЯНОЇ АКРОБАТИКИ у червні! Для дітей від 6 років ми пропонуємо інноваційні спортивно- артистичні зайняття на повітряних кільцях! Студія повітряної акробатики допоможе дитині:
•поліпшити гнучкість та розтяжку
•зміцнити вестибулярний апарат
• поліпшити координацію рухів
• розвинути силу та пластику
• підвищити витривалість


Реєстрація тут: https://forms.gle/F4qPi9aJksr8C3o58
096 707 7080

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar