Главное меню
Cадочок на базі Дитячого Центру "Umbrella"
  • Категория:
  • Город:
    Ирпень 2020
  • Рейтинг:
    3.1/9

Cадочок знаходиться на базі Дитячого Центру "Umbrella" в м. Ірпінь вул. Українська 33

Приватний будинок з закритою територією. В садочку діткам затишно, вони граються, навчаються, досліджують, співають, займаються айкідо,  та здобувають вершини своїх знань розвиваючи пам'ять ейдетикою. Садок надає сучасні і якісні знання.

Дітлахи харчуються 5 рази на день: сніданок, ланч, обід , полуденок та вечеря, згідно дитячого меню та вікових потреб дитини. Харчуваня у садочку збалансоване (рибні, мясні страви, супи, борщики, кашки, молочні продукти, овочі та фрукти, компоти, тощо), адже їжа повинна бути не лише корисною, а й смачною.

Дітлахи відпочивають у окремих спеціалізованих ліжечках, у присутності няні або вихователя слухаючи колискову.

Режим роботи садка: понеділок- п'ятниця (8.00 - 19.30), субота- неділля (вихідний) 

Групи у садочку поділені по віковій категорії: по 6 діток в групі (3 вікові групи). З дітками працюють 3 вихователі та няня. 

В садочку дітки вивчають Іноземні мови,  музику, айкідо, підготовку до школи, ранній розвиток, різноманітну творчість, кожного тижня досліджують природу, і головне - вивчають ейдетику.

Педагоги всі досвідчені і постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, проводять цікаві заняття з урахуванням різноманітних методик розвитку дитини (М. Монтессорі, Нікітіних,Шелестової та ін) та вносять сучасний підхід у розвиток дитини. Заняття завжди проходять в ігровій формі, використовуючи індивідуальний роздатковий матеріал, який викликає цікавість у діток. На кожному занятті використовуємо різноманітні масажери для пальчиків та сенсорики.

Запрошуємо поринути у світ дитинства та дитячої посмішки

В центрі "Umbrella" є група повного дня з 8.00 до 19.30 (ціна 4500 + 5 разове харчування) та міні сад (2300 + 3 разове харчування)

До кожного свята Діють акційні абонементи: 5000 грн з харчуванням та 2800 з харчуванням.

Адаптаційна година - 30 грн та пів дня 110+50 харчування  або повний день 215+65   харчування.                                           

Координати: м. Ірпінь, вул. Українська 33
тел. 0972979292

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
avatar
1 darya • 11:12, 06.01.2020
ходим пару месяцев и очень довольны. персонал, питание-без претензий вообще!)) есть с чем сравнивать и надеюсь здесь пробудем до школы уже!
avatar
2 Milaska • 17:11, 06.01.2020
Самый замечательный садик, biggrin воспитатели находят подход к детям,меню всегда разное,по сравнению с обычными садиками это просто супер мне очень нравится
avatar
3 Vika • 21:33, 08.01.2020
Садочок супер) нашій малечі дуже подобається. Для нас саме головне що персонал завжди радий нас бачити, дітки з задоволенням ідуть в садочок. Заняття завжди по різних методику і все інше супер biggrin biggrin biggrin
avatar