Главное меню
Дитячий садочок Академія Інтелекту Кідс
  • Категория:
  • Город:
    Ворзель 2020
  • Рейтинг:
    0.0/0

Академія Інтелекту Кідс - дитячий садочок з поглибленим вивченням англійської мови та еко філософією для дітей 2-6 років. Садок входить до навчального закладу Академія Інтелекту, що забезпечує неперервну освіту для дітей з 2-х до 17-ти років та включає в себе 2 підрозділи: дитячий садок та школу (1-11 кл).


Приміщення: Садок займає 1-й поверх нової 3-поверхової будівлі площею 3 тис.кв.м. з автономним водо-, електропостачанням та власною котельнею.  

Режим роботи: з 8.00 до 19.00.В групах 10-12 дітей, що забезпечує індивідуальний підхід до кожної дитини.

5-разове сбалансоване харчування. Страви готуються на власній кухні з якісних, свіжих продуктів від перевірених сертифікованих постачальників.В закладі 5 днів на тиждень знаходиться медсестра, що слідкує за здоров'ям учнів та епідеміологічною обстановкою.

Діти з ознаками хвороб оглядаються та ізолюються в ізоляторі.

Територія Академії закрита та під охороною. На території окремий огорожений дитячий майданчик для дитячого садочку. 


Особливості:

Ми забезпечуємо дітям комплексний розвиток, дошкільне навчання і формуємо здорову та екологічно свідому особистість.

У навчально-виховному процесі передбачено використання класичних, перевірених досвідом методик, та новітніх розробок у сфері дошкільного навчання, які показали себе ефективними та дієвими.Ніяких експериментів з дітьми - тільки краще та безпечне для дитячої психіки та здоров'я!

Система навчання є абсолютно прозорою та зрозумілою для батьків, які є нашими партнерами у вихованні маленької особистості.


Наші завдання - на якісному рівні сформувати у дитини всі компоненти готовності до школи, прищепити любов до іноземної мови та початкові навички володіння нею.При цьому розвивати у дітей внутрішню мотивацію та розкривати таланти та потенціал кожної дитини.


Вивчення англійської мови базується по авторській програмі, перевіреній часом, та реалізується через:

  • щоденне занурення в англомовне середовище о першій половині дня
  • легке та цікаве вивчення мови на базі сучасних програм і методик Для дошкільнят використовуються підручники та матеріали: Little Friends (2-3 роки), Oxford Phonics World (4-5 років) та Family and Friends Starter (5-6 років).

По закінченню садочку дитина знатиме та розумітиме англійські букви, звуки, більш ніж 100 слів та прості висловлювання щодо себе, своїх навичок та уподобань.


Вартість включає в себе:
- розвиваючі заняття та підготовку до школи
- поглибленне вивчення  англійської мови
- додаткові творчі та спортивні заняття
- сбнансоване 5-ти разове харчування
- індивідуальну роботу з кожною дитиною
- супровід психолога

Для двох та більше дітей від сім'ї діє постійна знижка.  

Академія Інтелекту - місце для щасливих дітей та впевненних у майбутньому батьків!

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar