Главное меню
Дитячий центр МИКОЛКА
 • Категория:
 • Город:
  Ірпінь 2021
 • Рейтинг:
  3.5/6

Дитячий центр МИКОЛКА

Ліцензований дитячий центр в Ірпені, який надає якісні освітні послуги для дітей дошкільного віку.

За більше ніж 5 років стабільної роботи, ми досягли гарних результатів у вихованні і навчанні наших маленьких клієнтів, здобули хорошу репутацію і ступінь довіри. Наші клієнти приводять до нас своїх молодших діток, сусідів та друзів. У нашій команді, працюють тільки ті хто дійсно мають талант і бажання працювати з дітками. Бажання дітей йти в садок – це показник, що ми на своєму місці!

Послуги центру:

Дитячий садочок на пів дня для діток від 2 рочків.

Твій найкращий перший садочок - м'яка адаптація, затишне приміщення, досвідчені вихователі, цікава програма! У нашій роботі ми використовуємо перевірені досвідом авторські методики, а також затверджені програми МОН, які спрямовані на всебічний розвиток дитини.

Заняття в садочку:

 • Прогулянка на дитячому майданчику біля Центру
 • Англійська мова - весело і активно
 • Фольклор/Хореографія - розвиваємо відчуття ритму, координацію рухів
 • Пізнаємо світ разом - дослідницький підхід, проектна діяльність
 • Творчість - діти створюють власні унікальні шедеври
 • Вільна гра - елементи соціалізації, саморозвитку і комунікації
 • Підготовка до школи /старша група/

Заняття проводяться українською мовою.

Підготовка до школи в групах та індивідуально.

Підготовка до школи в нашому Центрі орієнтована на вимоги державних програм, але при цьому усе заняття базується на індивідуальних особливостях дітей. Адже саме індивідуальний підхід завжди дає кращі результати.

Розвиваємо індивідуальність кожної дитини, працюємо з мисленням, увагою, вмінням висловлювати свою думку, порівнювати, аналізувати, робити висновки та багато іншого,що полегшить навчання дитини у школі.

Педагог з підготовки до школи - дипломований фахівець, педагог початкових класів з досвідом роботи. У нас працює фанат своєї справи, яка любить дітей та легко з ними знаходить спільну мову. Маємо високі результати дітей та хороші відгуки від батьків.​

Сьогодні підготовка до школи є важливим етапом розвитку дитини. Більшість шкіл проводять обов'язкове вступне тестування, до якого необхідно готуватися, щоб дитина була спокійна і упевнена у своїх силах.

Контакти: +38 097 562-53-95

м. Ірпінь, вул. Лісова 6-К

http://mykolka.com.ua

Instagram

Facebook

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar