Главное меню
Літній табір в “Savvy kids”
Ирпень

Літня цікава та насичена програма з англійської мови для дітей 6 -11 та 12 -16 років!

Читать далее...
Буча 2018

Чи можуть літні канікули у місті стати пізнавальними, яскравими та повними сюрпризів для Вашої дитини? Денний табір «LEGO Camp “Винахідник» відповідає – ТАК, звісно! 

Читать далее...
Ирпень 2018

Летний лагерь МИКОЛКА приглашает младших школьников 7-12 лет и деток 4-6 лет провести яркое, незабываемое лето

Читать далее...
Ирпень 2018

6 тематических смен, скидки при бронировании мест!

Читать далее...
Ирпень 2017

Admiral Kids Club провел уже свыше 50-ти тематических смен и знает как сделать так, чтобы каникулы вашего ребенка прошли с пользой для его здоровья, развития и навсегда остались яркими воспоминаниями!

Читать далее...

Приглашаются все желающие с 31 июля в городе Ирпень - уникальный танцевальный лагерь с участниками проекта "Танцуют все" в Baby Art Club!

Читать далее...

Інтенсивна англійська + розваги!
Пропонуємо групові заняття англійською мовою для дітей 5-6років.
Формуємо групи по 10-12 дітей, які зможуть отримати 20 уроків у ігровій формі за одну зміну.

Читать далее...

«Грамотійка» пропонує насичену програму для дозвілля та відпочинку дітей двох вікових категорій: дошкільнята (від 2 до 7 років) та молодших школярів (від 7 до 10 років). Що ми пропонуємо дошкільнятам? Літній табір «Лісова братва» та Пізнавальний літній табір.

Читать далее...

Повне емоційне перезавантаження для мами і незабутній веселий відпочинок для дитини! Протягом трьох днів з чарівною Альоною Поповою ми виринемо зі втомлюючого побуту, згадаємо, що мами по-перше жінки, віднайдемо нові джерела сил та натхнення, будемо гарно відпочивати не від дітей, а разом з ними, і повернемося до наших чоловіків з яскравими емоціями та готовими до нових звершень!

Читать далее...

«Английский + Развлечения» – уникальный формат летнего детского отдыха. Это лучший лагерь для активных и спортивных, модных и стильных.

Читать далее...

Как часто родители стоят перед выбором: провести отпуск с детьми или провести вдвоем, а может использовать его на саморазвитие! Решение найдено! Семейный йога-тур ждет вас!

Читать далее...

Запрошуємо дітвору від 2 до 5 років до літнього садочку та дітей від 6 до 11 років до літнього табору

Читать далее...

Приглашаем детей 4-12 лет провести время с пользой для души и тела! Будет замечательно! В программе йога, пение и игра на музыкальных инструментах, командные и психологические игры, арт-терапия и кулинарные мастер-классы, расслабленная атмосфера и полезная еда.

Читать далее...

Вік дітей: від 5 років та молодші школяри. 

Читать далее...

Зпрошуємо до денного літнього табору, з привабливою ціною та різноманітною програмою для дітей віком від 13 років.

Читать далее...

2-5 июня в поселке Курортное Одесской области будет проходить лагерь для взрослых с детьми Море.Ценности.Солнце.Развитие организатор Synergy Development Consulting

Читать далее...

Реєстрація на Літній інтенсив розпочалась! Ми шукаємо сучасних, талановитих, ерудованих дітей, які бажають одночасно відпочити, отримати купу гарного настрою та позитивних емоцій, а також отримати унікальні знання з робототехніки, конструювання та 3D моделювання! Гарні локації, неймовірні ігри, професійні викладачі!

Читать далее...

Хотите провести незабываемые семейные или романтические каникулы этим летом? Уютный городок Макарска, расположенный на берегу Адриатического моря в Хорватии, подходит для этого идеально!

Читать далее...

В мини-саду Женского клуба малыши от 2 до 6 лет прекрасно проведут время

Читать далее...

занятия для детей от 5 до 12 лет

Читать далее...
« 1 2 3 4 »