Главное меню
Студія танцю “Jazz Modern Ballet”
Ирпень 2019

Запрошуємо дітей 5-10 років відпочивати  та знаходити нових друзів.

Читать далее...
Ирпень 2019

табір та садочок для діток від 2х років

Читать далее...
Ирпень 2019

веселые игры,актёрское мастерство, хореография, кинопроизводство, квесты

Читать далее...
Буча

Шукаєте варіант літніх розваг для дитини. Табір повного дня чи на півдня, літні курси? Ми приготували різні варіанти літніх розваг для дітей

Читать далее...
Буча 2019

Запрошуємо дітей від 7 років у денні літні табори в м. Буча на творчу та шахову зміни.

Читать далее...
Ирпень

Запрошуємо дітей від 8 до 14 років в спортивно-технічний денний табір в ІРПЕНІ! Літній табір проводиться у двох тематичних змінах (Створення робота та Розумного будинку), які відрізняються одна від одної, тому ви можете записати дитину як на одну, так і на дві зміни (одну або дві неділі).

Читать далее...

Лагерь «Арт-Квест» для тех, кто любит яркий и активный досуг, активное участие в жизни лагеря, творчество, необычные походы, и экскурсии наполненные эмоциями.

Читать далее...
Буча

Академия предлагает провести детям летнее время с пользой, ведь они будут заняты делом, развиваясь в интерактивных играх, раскрываться через арт-терапию и психологические упражнения, познавая мир профессий и бизнеса.

Читать далее...
Ирпень

Літня цікава та насичена програма з англійської мови для дітей 6 -11 та 12 -16 років!

Читать далее...

Інтенсивна англійська + розваги!
Пропонуємо групові заняття англійською мовою для дітей 5-6років.
Формуємо групи по 10-12 дітей, які зможуть отримати 20 уроків у ігровій формі за одну зміну.

Читать далее...

«Грамотійка» пропонує насичену програму для дозвілля та відпочинку дітей двох вікових категорій: дошкільнята (від 2 до 7 років) та молодших школярів (від 7 до 10 років). Що ми пропонуємо дошкільнятам? Літній табір «Лісова братва» та Пізнавальний літній табір.

Читать далее...

Повне емоційне перезавантаження для мами і незабутній веселий відпочинок для дитини! Протягом трьох днів з чарівною Альоною Поповою ми виринемо зі втомлюючого побуту, згадаємо, що мами по-перше жінки, віднайдемо нові джерела сил та натхнення, будемо гарно відпочивати не від дітей, а разом з ними, і повернемося до наших чоловіків з яскравими емоціями та готовими до нових звершень!

Читать далее...

«Английский + Развлечения» – уникальный формат летнего детского отдыха. Это лучший лагерь для активных и спортивных, модных и стильных.

Читать далее...

Как часто родители стоят перед выбором: провести отпуск с детьми или провести вдвоем, а может использовать его на саморазвитие! Решение найдено! Семейный йога-тур ждет вас!

Читать далее...

Запрошуємо дітвору від 2 до 5 років до літнього садочку та дітей від 6 до 11 років до літнього табору

Читать далее...

Приглашаем детей 4-12 лет провести время с пользой для души и тела! Будет замечательно! В программе йога, пение и игра на музыкальных инструментах, командные и психологические игры, арт-терапия и кулинарные мастер-классы, расслабленная атмосфера и полезная еда.

Читать далее...

Вік дітей: від 5 років та молодші школяри. 

Читать далее...

Зпрошуємо до денного літнього табору, з привабливою ціною та різноманітною програмою для дітей віком від 13 років.

Читать далее...
« 1 2 3 4 »