Главное меню
ЛІТНІЙ ТАБІР В PEPPI HOUSE!
  • Категория:
  • Город:
    Ірпінь 2021
  • Рейтинг:
    0.0/0

ЛІТНІЙ ТАБІР В PEPPI HOUSE! 

Вже замислюєтеся над тим, куди відправити своє сонечко влітку? Як зробити так, щоб дитина весело провела час, постійно була на свіжому повітрі, розслабилася та відпочила? Перезавантажилася та знайшла нових друзів? А можливо Ви хочете підтягнути свого школяра з математики чи української мови, адже сильно переживаєте, що через постійні локдауни він відстає від програми? Або закохати дитину в англійську мову і показати, що вивчати англійську це неважко, а весело, цікаво і трендово)! 

 

Ми Вам допоможемо в цьому! 

 

Запрошуємо діток 6-10 років до літнього табору PEPPI HOUSE!!!  

різноманітних тематичних змін з різними активностями, пріоритетами та результатами!  

 

Формат: 10 днів нових відкриттів та незабутніх вражень, індивідуальні завдання і командна робота над проектами, різноманітні активності, спрямовані на розвиток соціальних навичок, емоційного інтелекту, креативного мислення, вміння вирішувати поставлене завдання. 

 

Наше завдання - створити для дітей простір, у якому можна максимально проявити себе, приміряти на себе різноманітні цікаві ролі і  знайти свої інтереси. Завдяки філософії природного розвитку та сімейній атмосфері, яку створює наша команда, дитина 100% відчуватиме себе комфортно та на своєму місці! А ми точно знаємо, що розвиватися і навчатися краще за все, коли про тебе піклуються і підтримують! 

 

Тематика змін: 

07.06 -18.06 Eco friendly - Природа і все що з нею пов'язано 

Фішка: цікаво та невимушено систематизуємо і закріпимо матеріал шкільної програми, бомбезні щоденні заняття з англійської мови, прогулянки та відпочинок на свіжому повітрі, творчість та проекти 

 

21.06-02.07 Mysterious here - Таємниці часу та простору 

Фішка: цікаво та невимушено систематизуємо і закріпимо матеріал шкільної програми, бомбезні щоденні заняття з англійської мови, прогулянки та відпочинок на свіжому повітрі, творчість та проекти 

 

05.07-16.07 English Discovery Camp - Відкрий для себе англійську 

Фішка: занурення в англомовне середовище, максимум мовної практики через креативні завдання, ігри, майстер-класи та квести.  

 

19.07-30.07 У світі науки 

Фішка: проведення фотоквестів, крутих експериментів та блогерських проектів.  

 

02.08-13.08 Креативний Я 

Фішка: щодня нова супер креативна тематика - кулінарні майстер-класи, дизайнерські проекти, театр тіней, орігамі та багато іншого:) 

 

16.08-27.08 City of Professions - Місто професій 

Фішка: щодня нова професія та перевтілення, де максимум веселощів і драйву, і все це англійською мовою! 

 

Всі умови перебування та детальну інформацію по роботі табору 

ви можете дізнатися за телефоном (098) 640-34-49 

Facebook - Peppi House м.Ірпінь

Instagram - @peppi.house

Для того, чтобы выбрать лучшее для своего ребенка, посоветуйтесь также с другими родителями в сообществах Irpin kids в facebook, telegram, viber
Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar